Hangi kanguru markası iyi?

sinemderinderen soruyor: 4

Merhaba üç ayını doldurmuş ikizlerim var. Onlara uygun kanguru almak istiyorum. Piyasaya baktığımda ergonomik kanguru markaları  var. Ama hangisini alacağımı bilemedim. Ergobayb 360 pahalı monfortbayb ve solomoombay var karat veremiyorum. Yardımcı olurmusunuz.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


ayb

merhaba, benim ikizlerim de 15 haftalık oldular bugün. Bende ergobaby original var. Fakat sayfasında 4 aydan küçük bebeklerde yenidoğan kozasıyla kullanılması gerektiği yazıyor. Kozayı arkadaşım vermişti ama, ya benimkiler sevmedi ya da ben beceremedim kullanmayı, çok mutlu olmadılar. Kozasız koyunca da bacakları çok açılacakmış gibi geldi. 1 ay daha bekleyip kozasız kullanmayı deneyeceğim. Sanırım babybjörn'ün klasik modelinin bebek ağ kısmı daha dar, o yüzden küçük bebeklere de olabilir, incelemedim.

Tuniko.com sitesini incelediniz mi?

selamlar


sinemderinderen

Merhaba dediğin siteye baktım. Arkadaşım bana pahalı geldi. Tek başıma çocukları yeyiştiriyorum. Momfort,  solomombay ve brooshbayb arasında kaldım. Ergobay ikinci elinide bulamadım. Yardımların için sağol


DoDoGa

Ergo en iyisi ama arkadan destekli olmayanların (baya kötüler hariç) hepsi aynı. Zaten çok uzun süre kullanılmayacağı için uygun fiyata salamombaby alıp kullanabilirsiniz. Arkadan destekliler dolardan önce 1.500 lira civarındaydı zaten.


Nurcancan

neko markasının bacak arası uzunluğu ayarlanabilir olanları var.. uzun süre kullanım için gayet iyi. onu da bir araştırın isterseniz. hem de yerli üretim :)Cevaplamak için Üye ol