Buharlı temizlik makinalari

MineAda soruyor: 8

Arkadaşlar bir süreden beri buharlı temizlik makinalarından almayı düşünüyorum. En çok Karcher ve Fakir kullanılıyor gibi geldi. Sizin marka ve model tavsiyeleriniz var mı?

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


keremseda

Benım kardesım arçelığinkini aldı,henuz tum parcalarını deneme fırsatı olmadı ama kullandıgı kaarıyla cok memnun,baska arkadaslardanda duydum,camları,halıları,koltukları,mutfak dolaplarını,derz aralarını pırıl pırıl yapıyomus,en güzel tarafıda deterjen kullanılmaması,bende fakırı merak edıyoeum,o nun hem supme özellıgıde varmıs galıba..


MineAda

Bildiğim kadarıyla silme süpürme işlemini beraber yapıyor. İki ayrı iş olarak yapmıyorsun


keremseda

aa ne güzelmıs,ikincı ıs olmadan,fıyatı hakkında bılgın var mı?


MineAda

İyi çok makinalar yaa. ama fonksiyonları çok olanlar 1000-1500 tl civarı.keremseda

oo pahalıymıs yahu,arcelığinkı 300 lıra dıye bılıyorum,ama bende alırsam fakırı arastırıcam ınsallah..


MineAda

Pahallı biraz. ucuz olanlar ile ilgili ise hiç bir yorum duymadım. Fakir ile karcher bu fiyatlarda diye bilyorum


katibem

merhaba benim bebeğime de doktor alerjik teşisinde bulundu devamlı öksürüyor burnu tıkanıyor, dün akşam eve ihlasın aura cleanmax ı tanıtıma geldiler, ve temizliğini görünce almaya karar verdik, ben saggy halımı değiştirmeye karar vermişken bu makinanın yaptıklarını görünce halımı bile değişmicem uçak motoru gibi bişi varmış çok süper emişi var tozları pislikleri maykları akarları yalayıp yutuyor mübarek ayrıca hava temizleme özelliğide var tozları hortum gibi içine çekiyor suyun içinde pislikleri görünce gözlerime inanamadım, yazın serinlemek için vantilatör görevi görüyor yatakları koltukları halıları temizliyor bir çok aparatı var yorganlar yastıklar için vakumlu temizleme poşeti var, üfleyip şişirme özelliği var (şişme yatak, balon, şişme deniz ürünleri vs) üstelik halı yıkama aparatlarıda var ben henüz dün almama ragmen çok beğendim hemen kullanmaya başladım, yaşasın tozsuz hayat  (buharlı olanlara da baktım ama buharın tozları halının dibine hapsettiğine ve tozu yoketmediğine kanaat getirdiğimden bu ürünü aldım9 NOT : YERLERİ VİLEDA YAPMAK YERİNE KÜÇÜK UCUZ Bİ BUHARLI MAKİNE DE ALACAĞIM BEBEĞİM EMEKLİYOR ÇÜNKÜ)


mmmmm

hafif kucuk ve kullanmasi rahat birsey almanizi tavsiye ederim. karcher ve diger markaarin super makineleri var ama esek olusu gibi agirlar. kullaniisli olmayabilir.


Cevaplamak için Üye ol