Adatepede anaokulu

aylinka soruyor: 4

Merhaba,
3,5 yaşındaki oğlum için Anadolu yakasında Maltepe-Adatepe civarında iyi bir anaokulu arıyorum. Civardaki en iyiler Mavi Tüy ve Kozmoz Amerikan sanırım. Çocuğunu bu okullara gönderenlerden tecrübe ve düşüncelerini paylaşmalarını rica ediyorum. İlgilenir ve cevap yazarsanız okul kararımızı netleştirmemizde büyük bir katkınız olacak.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


accessdenied

altıntepe gibi okumuşum kusura bakmayın


emeldeha

Mavi tüy daha çok yeni..

Ada anaokulu ve minenin gemisini önerebilirim


evhamlianne

Merhaba,

Mavi tuy gecen yil acilmisti. Ada anaokulunu dis kapisinin.hic guvenli olmamasi (site içinde ve surekli acik) ustelik bitisik ikiz bina ve iki farkli okul. Hic mantikli gelmedi. Ustelik burdan bir bayanin kizi okula gorusmeye gittiginde kizi bahceden kacmisti. Endişelenmekte ne kadar hakli oldugumu anladim. 2 okul bahceyi birlikte kullaniyor. Sacmalik ustune sacmalik.

Altaycesmede AKD KIDS Maltepe'ye gidiyor benim kizim. Cok memnunum. Okul sahibi, bipedagogu ve bizim.ama sinifi ogretmenimiz bilfen kokenli. Gorusmenizi oneririm

Benim.icin yemek listesi zaten olmazsa olmazdir. Dragostan bostanciya kadar gezmesigim konusmadigim.anaokulu kalmamisti. Akd.nin yemeklistesi de cok guzel. Soru sormak isterseniz mesajdan yazAbilirsiniz. Burda gozden kacabiliyor cunku.


basak1995

Merhaba ,

Herkese tavsiyeleri için çok teşekkür ederim.

Tavsiye ettiğiniz okuları tek tek gezdim

Anaokulu arayışı olanlara da faydası olmadı açısından benim yorumlarım şu şekilde;


1.Gülen Yunus: Fiziki koşulları yeterli ama 110 kişi civarında bir öğrenci sayısı ile en kalabalık okul idi.Ben kalabalık nedeniyle çok yetersiz buldum.Fiyatı uygun.

2.Marmara Koleji:Fiziksel koşullar yeterli idi.Ücreti diğer okullardan daha yüksek .20200 ytl+kdv idi.Sınıf mevcutu 20 kişi .3 yaş grubu için uyku zorunlu idi.Uyumayan çocuklar da yataklarında bekliyorlar şeklinde bir bilgilendirme yapıldı.Uyku saatini geçirebilecekleri bir program yok.Bahçe süper.Uyku odası yemekhane vs yeterli.

3.Mavi tüy montessori:Görüşme randevusunu 3 hafta sonrasına verdikleri için elediğim bir okul oldu .

4.Keystone.İnternational school gibi ingilizce açısından çok avantajlı.Türkçe konuşulmuyor bilingual oluyormuş çocuklar ama ücret olarak geçen sene sanırım 27.000+kdv idi.Fiziki koşullar yeterli.

5.Küçük dahiler anaokulu.

Bence gezdiğim okulların arasında en kötü olan idi.Fiziki koşulları çok kötü idi.Uyku saatinde yatak yerine yerde ince matların üzerinde yatıyorlardı.Ben gezerken puding yiyorlardı.Çok kalabalık idi.Öğretmen tavırları da kötü idi.

6.Ya-pa:

Ben çok ciddi bir eksisini görmedim.Ama benim evime biraz uzak.Fiziki koşullar yeterli.Bahçedeki koruma biraz yetersiz.

7.Ada anaokulu:Okul girişinde güvenlik sorunu var.Hareketli bir çocuk kesin kaçar

Bazı sitelerde tavsiye edildiği için 1 ay ara ile 2 kez gittim.Kesinsikle temiz değil.Öğretmenler ücret nedeniyle çok sık değişiyor.Sınıflarda pedagog var ama tecrübesiz ve anlaşmasız çalıştığı için memnuniyetsiz.Müdüresi bir garip.Benim kesinlikle beğenmediğim 2 okuldan biri oldu .Küçük dahilerden sonra 2.oldu .Okul kokuyordu .Bahçe pis ve bakımsızdı vs vs .2.gittiğimde konuştuğum öğretmen hnm sürekli öğretmen değişikliğinin sebeplerini anlattı vs vs.Bazı annelerin olumlu yorumlarını anlayamadım.Cevaplamak için Üye ol