next çocuk giyim

fatos soruyor: 10

Merhaba

Next markanın çocuk kıyafetlerini çok beğeniyordum. Ancak Türkiyedeki mağazaları kapandı. Herhangi bir yerde satılıyormu acaba. Yabancı sitesinde fiyatlar uygun ancak hiç yurtdışından sipariş vermedim. Acaba bu fiyatlar dışında ek birşeyler ödeniyormu yada kargo ücreti çok tutuyor mu? Bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


calemity

bende next ankara kapanınca çok üzülmüştüm çünkü bende hep ordan alıyordum oğluma..ilk defa bir mağzanın kapanması yıktı beni:)
ama ben istanbul ve izmir mağz. larında kapandığını bilmiyordum o umudum da kalmadı desenize
internetten alış veriş yapmaktan hiç haz etmem ama next olunca söz konusu fikrim değişebilir aslında
bu arada sorunuza cvp olmadı ama cevapları bende bekliyorum:)


fatos

Ben hamileyken kapandı Ankaradaki. Kapanmadan önce biraz alabildim. Çok pahalı bir mağazaydı aslında ama yabancı sitede fiyatlar çok uygun. Extra ödenmesi gereken başka şey yoksa Türkiyedekinden daha uygun fiyatlara alınabilir. Ancak site ingilizce olduğundan anlayamadım yurtdışı sipariş bilgilerini


oyabes

ben arada alıyorum ama kargo ücreti üründen pahalıya geliyor. yine de TR'de olmadıgı için beğendiğim model olursa alıyorum.


ebrukarel

aşağıdaki adresten sipariş verilince kargo ücreti 5 Euro alınıyor

http://www.nextdirect.com/tr/en/home


oyabes

ebrukarel 5 Euro ürün başına mı? yoksa ne kadar alırsan kargo ücreti değişmiyor mu?fatos

Sonradan Türkiye sayfasını açtıklarında bende inceledim. -Bunun için onlara pek çok mail attım :-) Maillerimin etkisi oldumu bilemiyorum Türkiye sayfasnı açmalarında ama bir hafta içinde açtılar-Hatta yazıp sordum. Ne kadar alırsan. Ama sanırım 200 euroyu geçmemek gerekiyor. O zaman başka vergiler çıkıyor. Ama Türkiye sayfasını açtıklarında fiyatları değiştirdiler. Bayağı zamlandı. İngiltere sayfası çok daha uygun. O yüzden kargo ücreti düşük olsada ben almaktan vazgeçtim. Burdan Zaradan almak daha cazip geldi bana görerek. İndirimindede sadece çok küçükler kalmıştı. Genede indirimde yakalarsam almak isterim.


Ulku

fatos, ben gg'den aliyordum.


ebrukarel

oyabes 5 euro kargo başına alınıyor.oyabes

evet fiyatlar çok fenaymış, en iyisi yine gg ya da sahibinden.com'dan almak.


fatos

Ülkü gg ne ben anlamadımCevaplamak için Üye ol