İstanbul Anadolu Yakası

dolympos soruyor: 10

İstanbul Anadolu yakasında çocukla gidilebilecek hem yemeğine güvenilir hem de çocukların rahat vakit geçireceği bir mekan biliyormusunuz?
Mesala gözümüzün önünde çocuğumuzun güvenle oynadığı bizimde içimiz rahat yemeğimizi yiyip içkimizi yudumladağımız bir alan hayalim  var  :)

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


selencem

Atasehirde bir yer varmis, Adana dostlar; oyun ablalari bile varmis. Ama ben gitmedim.


Ervinveannesi

Birde suadiye beyaz fırın var ama orası içki yudumlamak için değil çay kahve için uygun bir ortam:))


yasemin_ekin

Hafta içi giderseniz Kozyatagı Ataturk Caddesindeki Gunaydını tavsiye ederim. Sakin oluyor, oyun ablası var. Ancak cuma ve hafta sonu çok kalablaık oluyormus tavsiye etmem. Atasehirde Sahan ve Develi (ve tabi ki Kalamıs develi) var. Oyun ablalı yerler onlar da ancak yukarıda dedigim gibi cuma ve hafta sonu hepsi felaket  oluyor onu yine belirteyim. Oyun odaları bir curcuna, havasız, tüm çocuklar kan ter içinde.babu

Atasehir kolcuoglu kebapcisinin cocuk oyun alani acik hava. Hemen yaninda da iceride masalar var. Yemekleri de guzel. Oyun ablasi biz gittigimizde (temmuz) yoktu, simdi var mi bilmiyorum.

Kozyatagi marriot otelin (icerenkoy carrefour yakininda) acik hava cimenlik ve havuzu da olan hos bir restauranti var, icki yudumlamak icin de cok uygun. Cocuklar cimlerdevakit gecirebilir, yanlis hatirlamiyorsam birkac tane kaydirak/salincak turu sey de vardi. Ama ille gozumuzun onunde olsunlar demiyorsaniz iceride oyun ablali guzel bir oyun odasi da var.

Bati atasehir'de park bahce cafe/restaurant son kesfimiz. Yeri biraz sapa oldugu icin cok dolu olmuyor ama biz genel olarak sevdik. İcki de var. Oranin da guzel yani acik hava guzel donanimli bir cocuk bahcesi olmasi ve hemen yaninda masalar. Zaten genel olarak genisce cimenlik bir alana kurulmus. Biz gittigimizde bir bayan bizim cocuklari parkta oynatti ama oyun ablasi miydi yoksa orada calisan biriydi de cani iyilik mi yapmak istedi emin olamadik. Bir anda tanimiza gelip guzel guzel oynamaya basladi biz de hafif hafif uzaklastik. :)
eesraa

Göztepe Et Lokantası


ceylinka

Merhaba,

İçki yudumlamak icin değil ama cocuklarınızın keyifle zaman geçirebileceği ve sizin de rahatça sohbet edebileceğiniz kozyataginda,

http://play-inn.com/ bakabilirsiniz


mes

Suadiye'de Galatalı Balık, yemekler leziz, şimdi bir de çocuklar için oyun odası hazırlıyorlar.Seyhan_DefneNil_ZeynepLal

sahrayıceditte etinn restaurant hem içki hem oyun ablası var tavsiye ederim


ozdenin_oykusu

.takipteyimCevaplamak için Üye ol