halkalı da oyun grubu

nab soruyor: 10

Merhaba, halkalı KA green  de oturuyorum. 16 aylık kızım icin birlikte katilabilecegimiz bir oyun gurubu ariyorum. 4-5 anne bir araya gelip kendimiz de olusturabiliriz. Ilgilenenlerden cevap bekliyorum.

Bu soruyu cevapla


23 Cevap


ayenilmez

http://www.joyfullhouse.com/halkali/


18-36 ay oyun grubu var; sanırım orada anneler yok. 10:00-13:00 arası alıyor. internette esnek saatlermiş gibi bahsediliyor ama öyle değil.

Anne Bebek grubu da 9-22 ay arası için...


tubish36

Bende halkalidayim oglum1yasinda.oyun grubu icin cokmu ufak:(


ayenilmez

Buna en iyi annesi karar verebilir bence..bebeğinizin gelişimine göre! bizde 13 aylık olduk daha yuruyemiyoruz, tam olarak. Ama oyun gurubunda cok keyif aldık.. Sadece Kücük olunca bana göre söyle bir detay gündeme geliyor yemek yeme bez değiştirme sıklıkları daha fazla olduğu için ornegin 10:00-12:00 arası için onu programlayabilmek gerekiyor.. Oyun arasında kalkıp gidip halledilebilir ama oyun zamanı kaçıyor gibi öyle oluncada


ayenilmez

Halkali Nese erberk ile ilgili olarak bugünkü deneyimlerimiz...!

9-22 ay oyun gurubundaydik.. Bu yas gurubu cok fazla direktif alıp yapabilecek bir gurup değilmiş onu farkettim ;)

Fakat etrafta ilgilerini çeken o kadar cok şey var ki bu sayede oldukça keyifli zaman geçiriyorlar ..

Öğretmenler bunun farkında ve bir yandan da anne ile beraber ve diğer katılımcılarla beraber çalısmalar yapılabilecek ortam yaratmayı o kaosta başarabiliyorlar..

Negatif seyler bulmak istesem cok var..

Otopark kapıları bozuktu.. Halklinin rüzgarında pek hoş olmuyor dışarı park etmek..

Hasta olduğu için cocuklar katılamıyor ama öğretmen hasta..

Meyva arasında verilen elmalar porsumus saman gibi olmuş cocuklar ağzına alıp geri çıkarıyordu

Cocukların kullandıkları tuvaletlerde pek temiz degildi.. Klozetin oturaginin üzerine atılmış tuvalet kağıtları vardı.

Ve evet para odaklı ama sonuçta bunu bir gelir kaynağı olarak yapıyorlar cok fazla birsey denmiyor..

Fakat negatif seyler bir sekilde pas geçilip kendi çözümlerimiz oluşabilir . Ornegin biz yanimizdaki meyvayı yedik çünkü elma dilim halindeydi ve bizim sadece 1 disimiz var hala ;) dışarıda tuvalet her zaman sıkıntı ve ona göre hijyen malzemesi her zaman oluyor yanımızda , zaten bez de kullanılıyor .. Bir sekilde hasta olup bağışıklık kazanacaklar ve bunu emdikleri süre zarfında yasamaları bence daha iyi..

Her türlü şey düşünüldüğünde gercekten kızım cok keyif aldı.. Evde onu her zaman aynı sekilde anlıyoruz toplum icine girdigindeki farklı algilarla karşılaştı değişik kelimeler ve cümlelerle ifadeler oldu. bunun gelişiminde faydası olacağını düşünüyorum .. Eve geldiğimizde ac ve yorgundu yemek yedi ve 2 saat uyudu. Normalde öğlen uykumuz 30 Dk yi geçmez..

Biz bu oyun gurubunda devam etmekten keyif alacağız.. Çünkü en azından ortamı kizimla beraber görüyoruz ve farklı bir ortam ve bir gün istesekte istemesekte karşılaşacağımız okul hayatına yumuşak bir adım oluyor..


gizemmm

Ayenılmez bende 14. Bolgedeyım.nese erberke gıttınız mı,nasıldı?sengulyasar

Merhaba Kindermusik öğretmeniyim. Kindermusik okul öncesi bir eğitim programı. Özellikle 0-3 yaş arası annelerle birlikte uygulanan bir çalışma. Bir grup oluşturabilirseniz birlikte bu programı uygulayabiliriz.

Sevgiler

www.kindermusik.com

www.sengulyasar.com

Kİndermusikrocks Youtube


ayenilmez

Biz katılırız arıyorduk ;)


sengulyasar

Burda bir grup hazırlanabilirse bu çalışmayı suadiyede evde yapıyorum. Hafta içi uygun zamanlarda olabilir. Yaklaşık 5 öğrenci anneyle birlikte 15 haftalık programlar şeklinde uygulanan bir program. 0-1,5 yaş ve 1,5-3 yaş arası program değişiyor. Haftada 1 gün yaklaşık 1 saat olarak uygulanıyor. lgilenenler olursa ayrıntılı konuşabiliriz.Foruma yeni katıldım. Kİmler gelebilir bu forum yoluyla iletişim kuabiliriz.

Sevgilersengulyasar

Halkalı tarafı için farklı bir çözüm üretebiliriz.

Sevgiler

www.sengulyasar.com


ayenilmez

Nasıl bir çözüm ? Hangi saat diliminde olmalı ? Oyun grubumuz ctsi 10:00-12:00 arası .. Pazar 10:00-11:00 arası olabilir.. Halkali da nasıl bir ortam da olacak? Nasıl ayarlanacak?Cevaplamak için Üye ol