Çekmeköy-alemdağda oyunlu çocuk gelişim programı..

Ervinveannesi soruyor: 2

Evimde max.36 aya kadar olan bebeklerle bir grup oluşturup onların sosyal ve fizyolojik gelişimlerini destekleyecek aktivitelerden oluşan bir program hazırlıyorum katılmak isteyen var mı??ne yazıkki sınırlı sayıda kişi ile bu grup oluşturulacak...

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


hulya_dal

mrb 15 aylık bir oğlum var ve çalışan anneyim çok güzel düşünülmüş bir organizasyon ama ayrıntıları öğrenebilirsem çok sevinirim


Ervinveannesi

Hülya hanım merhaba,
Benim kızım da 27 aylık ve O 9 aylıkdan beri çeşitli gruplara katıldım farklı gelişim programlarına dahil oldum..Ne yazık ki hepsinde bir eksik buldum tam memnuniyet sağlayamadım..Hepimiz çocuklarımız için en iyisini istiyoruz.Hem bu ortak isteğin doğrultusunda hem de yaşadığım deneyimlerden yola çıkarak bir program hazırladım..Ama yine de diğer annelerden gelecek fikirlere her zaman açığım..
Program haftada 2 gün min.2 saat olacak..Her hafta bir tema belirlenerek onu pekiştirici aktiviteler( resim , şarkı, dans, hamur) yapılacak, hava şartlarına göre dışarıda faliyet ve oyunlar oynanacak, birlikte yeme alışkanlığı için hafif bir atıştırma arası sonra serbest oyun vs..
Aslında fikirlerimi açacağım kurumsal bir yerde yapmayı düşündüm ama bu yaş grubu çocuklar kendilerini ev ortamında daha mutlu huzurlu hissettikleri için ve evim de uygun olduğu için şimdilik böyle başlamayı uygun buldum..
Haftalık buluşma gün sayısı talebe göre değişebilir.
Yapılacak aktiviteler kimi zaman gelecek branş öğretmenlerine(orf, yoga) ödenecek ücretler alınacak çeşitli ekipman vs. için bir ücret karşılığı olacak bu programa dahil olmak isterseniz tekrar mesajlaşlım..
Her türlü sorunuzu memnuniyetle cevaplamaya hazırım.
Selamlar
Pınar Altun
Cevaplamak için Üye ol


İlgili sorular

Hipospadias ameliyat sonrası 1

enginze 13A
Son: Meryem_,

Hamilelik 7

zumraugur_1508
Son: derya275,

Ek gıda 5

hayal1996 5A
Son: holuhop,

Uyku neydi uyku emekti 😔 yardım lütfen 16

holuhop 2A
Son: zehrashn,