Kemerburgaz bolgesinde anaokulu onerisi

ebrug80 soruyor: 4

Merhaba, Kemerburgaz & Gokturk bolgesinde onerebilecegi anaokulu olan var mi acaba? Cok tesekkurler.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


nesejoy

Merhaba;

6 senedir Göktürk'te oturuyorum. Kızım 3,5 yaşında iken Ark Anaokuluna başladı. Sınıf öğretmenleri biri tam gün anadili İngilizce olan yabancı olmak üzere iki tane oluyor. Çocuklar çok küçük yaşta yaşamın doğal akışında İngilizce öğrenmeye başlıyor. kızım 4 yaşında iken İngilizce konuşup anlayabiliyordu. orada aldığı temel sayesinde şu anda aksanlı bir şekilde akıcı bir İngilizce konuşuyor. Bunun yanında son derece güzel yaklaşımları olan butik bir anaokulu.

yalnız Göktürk'te ana okulları fiyatları diğer her şeyde olduğu gibi bayağı yüksek. Hangisi olursa olsun pazarlık yapmanızı öneririm


ebrug80

Merhaba, cok tesekkur ederim verdiginiz bilgiler icin.


iven

Merhaba,

Kemerburgaz Biltes Kolejinin anaokuluda çok çok iyi, konum olarak çok rahat, eğitim olarak çok çok ilgililer ve gerçekten işlerini severek yapıyorlar, çocuklar herkesi herkeste çocukları tanıyor. Okul pırıl pırıl yeni bir okul sonuçta, yemekleri lezzetli (denediğim için bu kadar net bilgi verebiliyorum) Fiyat olarakta herkese aynı liste uygulanıyor, dönem dönem erken kayıt kampanyaları oluyor ve indirimlerden yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca diğer okullardaki gibi bir sıkıntı olduğunda muhattap bulamama gibi bir durumunuz olmuyor hatta öyleki okulun kurucusu birçok konu ile bizzat kendisi ilgileniyor. Okul aile ortamında çok sıcak tavsiye ederim.


ebrug80

Cok tesekkurlerCevaplamak için Üye ol