Acil..ankarada göz doktoru

semaysenur soruyor: 8

kızmın sol gözünde gözyaşı tıkanıklığı var ..masaj yaptırmıyo çok rahatsız oluyo bnde çok zorlamak istemiyorum damla da veriyorum bikaç gündür gözü kızarık ve şiş ..bnm morelimde acayip bozuk bu yüzden ...doktora götürmek istiyorum ..ankarda ssk hastanelerinden hangisini ve hangi doktoru önerirsiniz tecrübesi olanlar yardımcı olabilirmi???acil yarın içiin randevu almam gerek..

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


prophetic

Hacettepe'de Prof Dr Mehmet Orhan, uzun senelerdir benim ve tüm ailemin doktoru, oğlumun göz muayenelerini de yaptırdım ona, harika bir doktordur


elme

Prof.pinar Aydın odwyer cok iyi diye biliyorum.arastirin bence


mutlu

Gazi ünüversitesinde Fikret Ataka yıllardır annemin doktoru.
araştırın ve biran öncede ihmal etmeden götürün allah acil sifa versin


semaysenur

 PINAR AYDININ ÖZEL MUYANANESİMİ VAR NERDE TAM OLARAK ÜCRETİ NE KADAR BİLİYOMUSUN??nihanbil

Pınar Aydın Dawyer bizim de doktorumuz. Çok memnunuz.
Tunalı Hilmi Caddesi, Buğday Sokak Kozlar Çarşısı, Kat:1 No:6/23 Kavaklıdere adresi. 466 15 11 numarası. Muayene ücreti değişken. SSK. özel sağlık, anlaşması olan almayan kurumlara göre fiyatları var. Bizden 250 almıştı. ama kesinlikle tek geçerim. Muayenehanesi tam çocuklar için, yaklaşımı tam çocuklara göre.


sbeser

bizde pınar aydın dawyer'e muayene olduk ve çok memnun kaldık. geçen yıl muayene ücreti 250 tl idi.


semaysenur

teşekkür ederim o ücretler bizi biraz aşar eminim çok iyi bi doktordur ama eşim şimdi aradı ankara ünersitesine gidicekmişiz teşekkür edrim herkese...


gulenozel

Sem10ur, benzer problemi yasadık, atlattık. Biz baskent hastanesine gittik, orda pediatrik göz doktorları da var, muayene ücreti 40 tl. Orayı da deneyebilirsiniz, biz damla kullandık, masaj yaptik, çayla ve anne sütüyle pansuman yaptık o tıkanıklık geçmedi, özellikle ağladığında ya da uzun süre uyumadiginda o göz kipkirmizi olurdu, artık napalim yasına kadar çekicez (doktor öyle dedi diye) derken tatilde denize soktuk tabi tuzlu su yüzüne falan da geldi oğlumun ve gecti!!!, artık yaptıgım herseyin toplamı mı yoksa gercekten tuzlu su mu kesin bişey diyemem ama gecti iste.. Size de acil şifalar.


Cevaplamak için Üye ol