Hamileyim ve çok uykum var

calisangebe soruyor: 8

Merhaba,


Birkaç haftadan beri çok uykulu hissediyorum kendimi. Doktor her şeyin  normal olduğunu ve söylüyor. Gerçekten çok çok uyursam daha iyi hisseder miyim, yoksa ne kadar uyusam da fark etmeyecek mi böyle kabul edip idare etmeye mi çalışayım bilemedim. Zaten çalışıyorum kendime ayırabileceğim son zamanlar uyuyarak geçmesin diye düşünüyorum bir yandan.

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


ortosportos

Rahat rahat istediğiniz kadar uyuyabileceğinizde son zamanlar yatın uyuyun iyice dinlenin bence


accessdenied

Ben neredeyse tüm hamileliğimi uyuyarak geçirmiştim, herkesde farklı etkisi oluyor. Bir kere bile miğdem bulanmadı benim, ama sürekli uyudum, iyi ki uyumuşum, o uykuya hasret kaldım sonra.


cancun

uyuyabileceğiniz kadar uyuyun gerekirse işten izin alıp uyuyun. uyku bastırınca uyanık kalmaya çalışmayın. hamile kadın 7,5 saat çalışmalıydı galiba ne kadar vakit kalırsa uyuyun. Benim düşüncelerim tabii bunlar.


ayberke

uyuyun uyuduğunuz kadar çocuk doğduktan sonra uzun bir müddet uyku yok.keyfıni çıkarıngreen82

Uykuya vakit harcamak istememenizi çok iyi anlayabiliyorum. Ama rahat bir doğum sonrası için vakit bulduğunuz kadar uyumaya çalışın. Gün içinde biraz kestirme imkanınız olursa gece uykusu ihtiyacı azalabilir. Vücudunuz içinizde olan yoğun çalışmayı tamamlamak için efor harcıyor.


gulcanavci

Bende ılk baslarda cok uyuyorrdum ama sımdı uyuyamıyorm sabaha kadar ayaktayım 24 haftalık olduk


vane

Bol bol uyuyun, Bebek gelince uyku yok😂


calisangebe

Günler uzadığından mı nedir biraz daha iyiyim sanki çok teşekkürler ilgilenenlere :)


Cevaplamak için Üye ol