Yardım

Linam07 soruyor: 1

Bana bi yardim edin hanımlar kafam çok karışık.

Kızım 1 yaşında alt 2 dişi ve üstte bitane disi cıktı diğerleri komple sis.

3 gun once 2 gun yarim saatte bir uyanıp durdu sabaha kadar. Çok ağrısı vardı sanirim ondan ciyak ciyak uyaniyodu neyse dün de iyiydi yani ağrısı olmadığını anladık oyuncu olmaya başladı eskisi gibi vs ama tek sıkıntı benim dibimden ayrılmıyor.

Önceden lavabo vs yemek yapmak için ayrılırdım yanindan şimdi tik yok ağlıyor kucak istiyor ve 5 dakkada bir meme istiyor. Veriyorum emiyo emiyo çekip gidiyo guluyo 2 dk sonra mızmızlanıp yine meme diyo kucağıma atliyo.

Boy 79 cm kilo 11.200 bugün baktim. Şimdi kızım çok mama da yemiyo hatta hiç yemiyo bugün bi tatlı kaşığı yumurta ezmiştim soslu onu yedi sağolsun bi de çubuk kraker yiyor biraz o kadar.

Sorularım şu

acaba yeterli süt olmadığı için mi sürekli meme delisi oldu ?

Uykuya aşırı düşkün oldu günde 3 4 kez uyuyor iki üç gündür.

Yanından ayrılamıyorum memeyi cektigim an uyanıyor bu ne zaman geçicek...

Bi de siz neler yedirirdiniz ne yapmalıyım ac kalıyor besleyemiyorum

Bu soruyu cevapla


1 Cevap


missmarttle

muhtemelen diş etleri rahatsızlık verdiği için çok yemek yiyemiyor karnını doyurmak için memeyi tercih ediyor. kabaran dişleri patlatınca geçecektir diye düşünüyorum, bizde öyle oldu (şu an 7 dişi var) bu aylarda anneye aşırı düşkünlük normal, ayrılık kaygısı yaşıyor, her gittiğiniz odaya götüreceksiniz mecburen, benim kızım ben yemek yaparken mama sandalyesinde oturup meyve kemiriyor ve beni izliyor.  gece sabaha kadar ağzında meme ile  uyuması tamamen alışkanlıktan. kendi kendine ve kesintisiz uyumaya alıştırmak için gece beslenmesini kesmelisiniz, kıyamıyorsanız veya benim kızım gibi çok erken yatıyorsa teke veya en fazla iki sefere düşürebilirsiniz. bu arada maşallah kilosu çok iyi, benim kızım da bir yaşında ve neredeyse bir yetişkin kadar yemesine rağmen 9 kilo 400 gram :)))Cevaplamak için Üye ol