Altunizade hafize özal ilköğretim okulu

skisac soruyor: 6

Merhaba,
Altunizade Hafize Özel İlköğretim Okulu'na çocuğunu gönderen var mı?
Okulun olumlu ve olumsuz tarafları ile ilgili bilgi verebilirler mi?
Okul ile ilgili sitede detaylı bir bilgi bulamadım.
Okulun imkanları, ders başlama bitiş saatleri, okul kura ile mi alıyor, etütlü mü, okul sonrası çalışan anneler çocuklarını nereye bırakıyor.
Öğretim nasıl, spor aktivitileri neler, başarısı nasıl.

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


punduz

Merhabalar,

Acaba Hafize Ozalla ilgili bilgi edinebildiniz mi? Kusura bakmayın cevabın yok, ama bizim de kaydimiz bub okula çıkacak sanıyorum. Anasinifina seneye başlatıp başlatmamakta treddutlerimiz var.


turkuazca

adrese göre çıkan devlet okulunu nasıl öğrenebilirim ? ve beğenmezsem nasıl değişiklik yapabilirim ?


guta

Sizinki 3 yaşında değil mi henüz? E-okul dan bakılıyor ama sizinkine çıkan bir kayıt olmaz.


turkuazca

cevabınız için teşekkürler guta 

anaokulundan ilkokula devam eder diye düşünüyorum , önümüzdeki sene için anaokulu için araştırıyorum , okul öncesi için bir okul çıkıyor mu ? 4 yaş alıyorlar mı ? bunları da bilmiyorum


guta

4 yaş için bir kayıt çıkmıyor çünkü anaokulu zorunlu değil. Ama devlet anaokulları var, gidip direk görüşebilirsiniz kayıt için. Sanırım anasınıfı için kayıt çıkıyor. Bir de bağlı olduğunuz okulu muhtarlıktan öğrenebilirsiniz. En yakın okula gidip sorsanız onlar da yardımcı olurlar.


turkuazca

bulunduğum ilçede 2 tane devlet anaokulu gözüküyor mebgovtr bakınca , her devlet ilkokulunun anasınıfı oluyor mu onu da bilmiyorum , bu yüzden adres sorun çıkarabilir mi diye düşünmüştüm araştırıp beğeneceğim okul için , ama 4 yaş için kayıt çıkmıyorsa okula gidip konuşmak en net sonucu verecek sanırım
yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler gutaCevaplamak için Üye ol