elektirikli pompa kullananlar

nurturia soruyor: 7

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


aperpil

ben denedim artırdıgını gördüm cogu arkadasımda artırdıgını söylüyor.yasemin_ekin


Kızım 3 aylıkken işe başladım. İşteyken hep sağdım. Sonra evde o uyurken sağdım. 8-9 aylık oluncaya kadar da sağmaya devam ettim. Sonra sağmayı bıraktım -hem az süt geliyordu hem de kızım biberondan anne sütü içmiyordu- ancak kızım 18 aylık olacak, halen emiyor..

Sonuc: Sütümü  azaltmadığını söyleyebilirim.


Burcu

kızım doğduğunda zaman elim kolum gibiydi....şu an  2,5 yaşında ve hala emziriyorum..azalttığını kimseden duymadım şimdiye kadar..aksine bebek ilk zamanlar emmede acemilik yaşadığında vs.. süt üretimine yardımcı destek olduğunu düşünüyorum..


duru75

Ben medelanın elektrikli pompasını hala kullanıyorum, sürekli emzirmek ve geriye kalan zamanlarda sağmak sütü artıyor, sütü artırmak için kesinlikle uygulanmalı ;)


ozdenin_oykusu

ben de elektrikli pompa kullanıyorum.kesinlikle azaltmıyor.


secil84

Bende medalanın elektrikli pompasını kullanıyorum.Kızım 3 aylıkken işe başladım.İş yerinde 2 saatte bir sağıyorum.Çok faydasını gördüm.Bebek emiyormuş gibi düzenli sağıldığında sütün azalmayacağı kanaatindeyim.Azalttığını da kimseden duymadım.İşe başlayacağım zaman kızımı düzenli kontrole götürdüğümüz doktorumuza sordum,İş yerinde düzenli sağmamı eve geldikten sonrada bebeğimiz sık sık emzirmemi böylece sütümün azalmayacağını söyledi.Söylediklerini uyguluyorum.Sütümde bir azalma yok çok şükür.


yaseminun

gün içinde hem emzirip hem sağarsanız bişey olmazCevaplamak için Üye ol