Bakıcı sorunu

sibel25 soruyor: 9

MERHABALAR... BENİM 14 AYLIK Bİ OĞLUM VAR  BAKICI BAKIYOR . GEÇEN GÜN KENDİ KAFASINA GÖRE HASTANEYE GÖTÜRECEKMİŞ BEN ARIYORUM NAPIYOSUN DİYE BİZDE ŞİMDİ HASTANEYE GİDECEZ DİYOR  SORMA İZİN ALMA YOK. NEYSE BUNLAR COCUGU HASTANEYE GÖTÜRDÜLER. BENİM DE O TARAFTA İŞİM VARDI YANLARINA GİTTİM. OĞLUMUN ALTI ISLANMIS BEZİ DOLU, AÇLIKTAN AĞLIYOR. UYKUSUZLUKTAN GÖZLER KIZARMIŞ. BİŞEY DEMEDİM. EVE GELDİK YUKARI ÇIKAR M ISIN BENLE DEDİM KONUŞMAK İÇİN. HANIMEFENDİ AYAKKABILARIYLA GİRDİ İÇERİ. NEYSE UYARDIM BEN BUNU. EŞİ ARADI BENİ. SEN BENİ KARIMI UYARAMAZSIN BU SAATEN SONRA LAF SÖYLEMEYECKSİN. KARIM SENİN KÖLEN DEĞİL. BEN OĞLUNU İSTEDİĞİM YERE GÖTÜRÜRM Bİ DE SENDEN İZİN Mİ ALACAM DEDİ. BAYA KAVGA ETTİK. KADIN SABAH BİŞEY OLMAMIS GİBİ GERİ GELDİ. EŞİM ONUN BAKMASINI İSTİYOR AM BEN KADINLA KONUSMUYORUM. BU ŞEKİLDE NASIL OLACAK BİLMİYORUM. SİZCE NE YAPMALIYIM...

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


missmarttle

Eşi sizi arayıp bu uslupla konuştuğunda sizin eşiniz ne tepki verdi? Tabii ki bu bakıcıya baktırmayın, ben olsam bir gün bile bırakmam, ne demek kafasına göre evden çıkartıp hastaneye götürmek, ayrıca eşi de birlikte mi bakıyor çocuğa? ne demek çocuğunu istediğim yere götürürüm? Sizin verdiğiniz tek tepki kadına küsmek mi?


ilknur

Kesinlikle bu şekilde devam etmemelisiniz. Sizin ya da eşinizin bilgisi olmadan değil hastaneye parka çıkarmaması gerekiyor. Çocuğunuzun kimliğini evde onlar ile bırakmayın. Sizin üstünüzde olsun her zaman. Eşi sizinle bu şekilde asla konuşamaz ayrıca. Siz iş yerinde problem yaşayınca eşiniz mi giriyor araya. Sizin muhattabınız bakıcınız. Eşinin sizinle bir daha hele bu üslupla konuşmasına asla müsade etmeyin. Çocuğun bakımının da iyi yapılmadığını anlıyorum. Altı ıslak, aç dediğinizden. Eşinizi en kısa sürede ikna edip başka bir bakıcı ya da kreşle devam etmenizi öneririm. 


sibel25

ELİMDEN GELDİĞİNCE EŞİMİ İKNA ETMEYE ÇALISIYORUM AMA BEN HAKSIZMISIM. BÜYÜTÜLECEK BİR MEVZU DEĞİLMİŞ. OLUR MU YA ÖYLE ŞEY. 


sibel25

HAYIR BENİM EVİMDE BAKIYOR. BEN UYARDIKTAN SONRA BANA TMM DEDİ. GİDİP EŞİNE NE ANLATTIYSA HOPARLORU AÇIP BENİMLE İKİSİ BİRLİKTE KONUSUYOR. SABAH DA BİŞEY OLMAMIS GİBİ GELDİ. EŞİMİ HER GÖRDÜĞÜNDE EŞİN BENLE KONUSMUYOR DİYOR. YENİ BİRİNİ DE BULAMADIM  ARIYORUM AMA YOK MALESEF burcaksahin

Çocuğunuzun hayatını tehlikeye attığınızın farkında mısınız?

Çocuğunuz hakkında herşeye sadece ve sadece anne ve babası olarak sizler karar verebilirsiniz. Bunu eşinize de iletiniz lütfen. 


sibel25

HAKLISINIZ . UMARIM İKNA OLUR. Bİ DAHA KONUŞACAM. HADİ DİYELİM BAKICIYI İŞTEN ÇIKARDIK İZNİM DE AZ KİM BAKACAK ŞÜPHELİ. AMA BU BAKICIYLA DA OLMUYOR.


burcaksahin

Şartlarınızı bilmiyorum, o yüzden fazla yorum yapamam. Ama ne olursa olsun çocuğunuzun güvenliği ve sizin içinizin rahat olması daha önemli!


pinarerdog

Ay olur mu.oyle şey konuşun eşinizle bakmasın nasıl.esi size ararda böyle konuşabilir 


nazlixxx

max 100 tl ile ses kayıt yada kamera koyun çocuğunuzun iyi bakılmadığını düşünmüyorum. yanı bu konuda erkeklerin içgüdüleri çok yoğun olmuyor bir anne olarak sizin kararınız hisleriniz önemli. kesinlikle çocuğunuzu o kadından uzak tutun. 


Cevaplamak için Üye ol