pınar yoğurt

ThanksToGod soruyor: 10

arkadaşlar,  bebişler 1 yaşını doldurduktan sonra hazır yoğurt vermeye başladınız mı? evet ise hangi markayı tavsiye edersiniz? pınar yoğurt nasıl mesela?

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


GulcanDeniz

Organik yoğurt da bulabilirsiniz mesela...


sahara

Evimizde pınar ürünlerini yıllardır güvenle kullanıyoruz ama bebişler için hala uzunca bir süre kendi mayaladığınız yoğurtları vermenizi öneririm.


sevfurkereym

pınar ürünleriyle ilgili şeyler bende çok duyuyorum.hatta fabrikasında çalışanı ben evime sokmam demişti bende hiç evime sokmuyorum.....


ZeynepYenice

bir süre evde mayaladığım yoğurt ile devam etmiştim sonrasında da sütaş babymix sade olanını vermeye devam ettim şimdi 3 yaşında kızım hala arada normal bizim yediğimiz yoğurtlardan (marka olarak a genellikle sütaş yada yörsan tercih ediyorum) arada da yine sütaş babymix sade olanından. 
birde yoğurt markalarının arasında benim dikkatimi çeken sadece sütaşta üretim ve son kullanma tarihinin ikiside yer alıyor ama diğer markalarda sadece son kullanma tarihi var.  


selencem

ben bastan beri babymix veriyorumkayaveannesi

havalar soğuyunca evde yoğurt mayasını tutturamıyorum... fırında denedim 1 ay, feci elektrik faturası geldi.. pınarın organik yoğurdunu veriyorum bir-iki haftadır... 1su bardağı kadar tüketiyor.. ama hep içimin bi köşesi rahatsız :/ yanlış mı yapıyorum?


moremi

Ben paket sütle yoğurt mayalıyorum.1pakete 1 ya da 1.5 çorba kaşığı yetiyor ve tadı çok güzel yumuşacık oluyor.Bebeğim de yüzünü ekşitmeden yiyor.tavsiye ederim


Minette

Foça yoğurt ve Özsüt yoğurt ikisini tevsiye ederim. Foça yoğurdu sadece İzmir'de bulabilirsiniz. Özsüt yoğurd da tansaş ve migroslarda oluyor.kayaveannesi

foça yoğurdu bilmez miyim..izmire gittiğimde hala yerim, özellikle yazın alınır nedense:)) özsütün yoğurdunu duymamıştım, Ank.dayım ben, bi bakınalım bakalım... bu arada AÖÇ nin günlük sütünden mayaladım bugün,uzun zamandan sonra, kalorifer yanında yün kazaklara sardım , nihayet tutmuş bu sefer!


gulenozel

Özsüttün yoğurdunu ben 2 seferdir Dikmen makro ve Migros'ta gördüm; merak edip almak da istedim ama eşim yanaşmadı; evde yoğurdu o tüketir de:) ben de emire babymix veriyorum evde mayalananları bir türlü yemedi.Cevaplamak için Üye ol