KRAFT DONDY??STORK DONDOLİNO???CHİCCO MAGİC POLLY??2.el???

iflah_olmaz soruyor: 5

arkadaşlar meraba.oğlum 2.ayını yeni bitirdi.sallanmadn uyuyamıyor bende bu yüzden netten bi deneyim diye chicco polly salıncak k iraladım.bayağı rahat ettim.en düşük seviyede ayarlayıp içinde uzun saatler uyutabiliyorum.bu yüzden satın almak istedim.fakat 6.ayda mama sandalyesi de alacağım için acaba hem otomatik salıncak hemde ilerde mama sandalyesi olacak bi ürün mü alsam diye düşünüyorum.bi kaç seçenek var.

sizce hangisi iyi???iç genişliği tam yatma ve sallanma özelliği mama sandalyesi olunca yüksekliği vs.kullanan bilgi vrecek arkadaşlardan yardım bekliyorum.

 

aslında fiyatları da çok pahalı 2.el de düşünebilirim.

 

 

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


duyguzynp

bir arkadasım kraft dondy i ikinci al satıyor almayı dusunursen..

nick i npla burada o da.
hemen hemen hiç kullanamadı bebesi sevmedi sallanmayı iletişime gec istersen.

hangisi iyi olacagı konusunda bir fikrim yok :(


turkuazz

ben bu kiralama olayini hic duymadim.hangi site?link yazabilir misin juse zahmet olmazsa?


iflah_olmaz

aloynaver.com :-))))


aysegulozcan1503

Canim ben kraft kullanıyorum çok memnunum dediğin gibi bende kızı onla uyutabiliyordum sallana sallana,6.yadan sonra da mama sandalyesi haline getirdik ve öyle kullanıyoruz çünkü zaten hareketlenmeye başladıktan sonra onda yatiramiyorsun.çok güzel iyi hoş yanliz fazla hafif birsey olmadıgı için evin her yerine rahatlıkla goturemiyorsun ama yine de ben çok memnunum.


iflah_olmaz

BİR DE FİSHER PRİCE AKVARYUM MODELİ VAR.ONU D AÇOK BEĞENDİM.FİSHER PRİCE HERŞEYİ ÇOK GÜZEL ZATEN.AMA ÇOK PAHALI.2.EL DÜŞÜNÜYORUM.BAKIYORUM NETE AMA DAHA HENÜZ SATAN BULAMADIM:-((

 

AKVARYUM SALINCAK KULLANAN VAR MI ACABA??

 Cevaplamak için Üye ol