İstanbul'da jimnastik kursu

ekinnn soruyor: 5

Merhaba, 4 yaş için öncelikle anadolu yakasında veya avrupada kolay ulaşılır bir semtte jimnastik kursu öneriniz var mı?Teşekkürler..

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


emine_

merhaba ,marmara üniversitesinin anadolu hisarı kampüsünde var ;yazın bir ay gittik güzeldi, üsküdarda bağlarbaşı cimnastik klübü ,burhan felek spor salonununda sadece kız çocuklarına özel cimnastik var(adınıda demişlerdi ama unuttum),ayrıca burhan felek spor salonundan sonra türkiye cimnastik fedarasyonu binası var, orada kluplerin telefon noları var.telefon açıp bulunduğunuz semte yakın olanı isteyebilirsiniz. iyi günler.


EmineKartal

istanbul buyuksehir belediyesine ait spor tesislerinin jimlastik kursundan yararlanabileceginiz tesisler su linkte yer alıyor: http://www.sporas.com.tr/bran%C5%9Flar/jimnastik.aspx

kızım gecen sene yuzmeye, bu sene jimlastige gidiyor tesisten cok memnunuz, ustelik inanılmaz ucuz fiyata yaraylaıyoruz bu hizmetten.
size de tasviye ederim 


zumre

merhaba,
gymnasia spor ve sanat merkezine cimnastiğe gidiyoruz, haftada 2 gün.
ümraniye de hatboyu caddesi veya tavukçuyolu caddesinden ulaşabilirsiniz.
atasehir e çok yakın.

https://www.facebook.com/Gymnasiam?fref=tsQuelle

Merhaba,


Geçmiş yıllarda Bağlarbaşı Cimnastik Klubü hakkında olumlu yorumlar duymuştum. Biz de kızımızı önümüzdeki sene oraya göndermeyi düşünüyoruz. 


ekinnn

Teşekkürler cevaplar için.Cevaplamak için Üye ol