Anne sütü kesildikten 2 hafta sonra tekrar gelen var mı?

guven soruyor: 3

Tüm çabalarıma rağmen sütüm 2 hafta kadar önce kesildi. (2 gün önce de ilk defa adet gördüm, annesütü ile ilişkisi var mı, tecrübesi olan)

İlk hafta herseyi yemeyi içmeyi denedim, hiçbir fark olmadı malesef. Simdi yeni milk plus diye bir takviye duydum, üç gün boyunca günde 2 şişe toplam 6 şişe içiliyormuş ve süt kesilse bile tekrar geliyormuş diye bir efsane duydum. Insan çaresiz kalınca herseye inaniyor. (Bir hafta boyunca 3 öğün dereotu yemeyi dahi denedim)
Böyle sütü kesilince tekrar gelen var mı acaba, artık çabalamaktan vaz geçsem mi, yoksa bir ümit tekrar bunu da deneyim mi, sormak istedim. 

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


yaren07

bence süt konusunda kendini çok yıprat ma çok şukur ki okadar da verebilmişsin hiç anne sutu alamayanlarda var bende sutu bıraktığı ay ilk adetimi olmuştum 6 ay sonra bence bağlantı var yumurtlama başlamış


nadia

bence de kendini bu kadar yıpratma. 2 hafta olmuş artık çok zor geri gelmesi. zaten 4 aylık olmuş ek gıda/mama idare edersiniz..


indigoR

Emziren anneler grubuna bir sorsaniz? Orada cok degisik hikayeler var cunku. Mucize gibi seyler okumustum. Bir de leileo zeynep var internette,, emzirme danismani. Ona da sorun. Bu kadar istekliyseniz bence pes etmeyin. Kolay gelsin. Bol sansCevaplamak için Üye ol