çengelköy umut koleji

irem85 soruyor: 3

arkadaşlar merhaba
oğlum bu sene okul öncesi daha sonra ilkokula gidecek bu 66 ay yasasına göre.Bende çevredeki uygun fiyatlı okulları araştırdım çengelköy umut koleji fiyat olarak çok uygun geldi sınıflarda 20 kişilik.Aama okulu gezmedim görmedim ilan ettikleri fiyat 10.000 TL yemek dahil.Bütçemi zorlayarak ancak bu fiyata bir özel okula gönderebilirim sizden ricam bu okula çocuğu giden yerini konumunu eğitimini bilen yada fikri olan kişilerin benle paylaşmaları şimdiden teşekkür edeim cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyorum:))

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


architari

benim erkek kardeşim bu okula gidiyor. evimize çok yakın olduğu için tercih etti annemler. şuan orta 2'de. erkek kardeşim iflah olmaz bir tembel olduğu için mi bilemiyorum ama vasatın da altı neredeyse. biraz rahat bir okul. ödev verir, yapmazsan neden yapmadın demezler. tabii bunlar kardeşimin anlatması. bir de, bilgisayar bağımlı kardeşime başka bir zararı, devamlı ödev takipleri ve ödevlerin bir kısmının internet üzerinden yapılması. okulistik denen bir sisteme bağlılar. böyle olunca öğrenciyi kontrol etmek de zor oluyor.


irem85

cevabın için çok teşekkür ederim.O civarda bu fiyatlarda başka bir okul varmı öneebileceğiniz çokta fazla birşey beklemiyoum aslında ama disiplinde gerekli biraz.Kafam çok karıştı devlet okulları çok kalabalık özel okullara güç yetmiyor.Eğitimde adaletsiz had saffada.


ekinnn

Merhaba,ben de bu okulu merak ediyorum.Buraya ya da civarda yakın fiyat aralığında başka bir yere devam ediyorsanız görüşleriniz almak isterim.Örnek Koleji var sanırım yine aynı bölgede.Cevaplamak için Üye ol