İstanbul Anadolu Yakası Kulak Burun Boğaz uzmanı tavsiyesi

eylemyigit soruyor: 3

Oğlumun kreşe başladıktan sonra başlayan kulak iltihabı sorunu, bir türlü geçmiyor.En son iki kez antibiyotik kullanmamıza rağmen geçmedi.Şimdi gittiği Kbb uzmanı geniz filmi çekecek.Kulak konusunda uzman ,iyi bir doktora ihtiyacımız var.Ataşehir civarı ya da Anadolu yakası tavsiye edebileceğiniz doktor var mı?

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


nisanin_annesi

Kızımı 3-4 ay önce Kadıköy'de Prof.Dr.Öncel Koca'ya götürmüştüm. Hem kızımın doktoru hem de birkaç arkadaş tavsiyesi ile gitmiştik, çok ilgili, sevecen, herşeyi detaylı anlatan biri.


Marlasinger

Benim oğlumda da kreşle birlikte çok fazla burun akıntısı olmuştu ve kaçınılmaz son orta kulak iltihabı(üstelik antibiyotik kullanırken).Kulak burun boğazcı penisilin grubu antibiyotiklerin bu durumda işe yaramadığını söylemişti.İsterseniz kullandığınız antibiyotiklerin içeriğine bir bakın.Anadolu yakasında arkadaşlarımın götürdüğü bir doktor vardı ismini şimdi hatırlayamıyorum ama ent diye bir yer var ordaki kbb doktoruna götürüyorlardı.Umarım çabucak atlatırsınız.


eylemyigit

Cevaplarınız için teşekkürler.Biz oğlumu Prof.Dr.Çağlar Batman'a götürdük.Bize oldukça güven verdi.Tedavi sistemini tamamen değiştirdi.Marlasinger,dediğiniz gibi 1-2 aydır kullanılan antibiyotiklerin hiçbir etkisinin olmayacağını söyledi.Şimdi kontorlümüz var.Umarım herşey yolunda gider bu sefer.Cevaplamak için Üye ol