rEgli ne zaman olacagım??

aras14 soruyor: 7

herkese merhaba

benim oğlum nerdeyse 8.5 aylık oldu ve ben hala regli olamadım :(( sizcde bu sure normal mi? benimle birlikte hamile kalıp doğum yapan arkadaslarımın coğu regli oldu. ama bende hala tık yok. uç aydır çalışıyorum yani öyle bir fiil emziremiyorum sadece aksamları gelince full emziriyoum. ama bana bu sürec uzadı gibi geldi :(( bir de sanki regli olursam göbeğim (sezeryan göbeği) biraz gidecekmiş gibi hissedyorum. sizde de öyle oldu mu ve de doğumdan sonra ne zaman regli oldunuz??

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


benbb

bende sizin gibiydim 9 aya 1 hafta kala regl oldum. biraz fark etti göbeğim cok olmasada..ama çok fazla kanama olmuştu.ilk 3 gün özellikle.


bluebamboom

15inci ayda bir süre emzirmeyi kesince olmuştum... göbekte değişiklik için egzersiz şart ;)


SimgeAda

13. Ayda oldum. Hatta 1 yıl dolunca Dr randevusu aldım. Dr az kalmış artık , normal demişti . 1 ay sonra da oldum.hatta olunca biraz daha olmasaymisim dedim çünkü ağustos ayıydi ve hava çooook sıcakti :)


yasmina

bebeğiniz etkili ve uzun emiyorsa regliniz gecikir.... ama yinede tedbiri elden bırakmayıp ria taktırın derim .. hamile kalırsanız doğacak çocuğada sizede yazık olur


yaseminyg

14. AYDA OLMUŞTUM


aras14

Yani bu sure normal o halde. Adet olamamak da cok sıkıntı arkadaslar. Sanki menopozdaymisim gibi ates basiyo. Sanki adet olursam rahatlayacagim gibi hissediyorum. Bi yandan agrisi sıkıntısı da olacak biliyorum ama hic olmamaktan iyidir. 12.ayda da olmazsam dr.a gorunmeyi dusunuyorum. Adet olmuyorum diye ona guvenmiyorum allah korusun yine de tutacaga denk gelir mahvolurum:)


esma2012

Bende 14. Ayda olmuştu Dr normal demişti



Cevaplamak için Üye ol