beylikdüzü kreş tavsiyesi Acil!!

bilgenilk soruyor: 8

merhabalar,


beylikdüzü civarında oturup, 3 yaşındaki kızım için önerebileceğiniz bir kreş var mıdır? kısa sürede cevaplayabilirseniz çok sevinirim, bugün ve yarın bakmaya gideceğim ama hiç tanımadığım referanssız bir yere kızımı gün boyu emanet etmek istemiyorum. 

Bu soruyu cevapla


38 Cevap


forever78

Bende öldüğünü duydum hatta yanlış ilaç vermişler sanırım...


forever78

Bende oğluma yuva bakıyorum ama kimseye güvenim kalmadı..


pony

forever78 adlı şahısın yalancı olduğu belli oldu. 8 ay önce yazmış olduğu başka bir yazısını size sunmak istiyorum.

 

http://www.nurturia.com.tr/questions/16b13406-dc30-4fab-95e0-9e3b014d6e28/3/beylikduzu

"ilk filiz anaokuluna ilk görüşmeye gittiğimde bende hiç elektrik alamamıştım çok eksikleri var şu anda kızım portakal ağacı anaokuluna devam ediyor oldukça güvenilir ve samimi bir kurum olduğunu söyleyebilirim bunun dışında çiğdemtaşdelen ve doğanbilim anaokulunu önerebilirim"

 

http://www.nurturia.com.tr/questions/33a2e8f7-eb76-4be7-9645-9f1200aeccfd/2/beylikduzu-kres-tavsiyesi-acil

"Beylikdüzü civarında oturanlara ve güvenilir kurum arayanlara kesinlikle portakal ağacı kreşi tavsiye ederim. 8 ay oldu kızım yazılalı ilk zamanlar çok ağlamasına rağmen öylesine içten ilgi ve alaka gösterildiki hem kurucuları fulya hanım hemde öğretmeni sayesinde şu anda kızımda bende çok mutluyuz :) yemek konusundada oldukça titizler fulya hanıma selamımı söyleyin gerekli indirimi mutlaka yapar :) birde çiğdem taşdelen anaokulu var onun içinde güzel şeyler duydum ama kurucusu biraz kaba geldi. bide doğan bilim anaokulunu da tavsiye ederim"


forever78

Yazdıklarım hepsi doğru maalesef...gidin araştırın her sözümün arkasındayım bennesrinecrin

Forever bir kizim diyorsun bir yerdede oglum diyorsun. Portakal agacindan cok memnunum diyorsun. Diyelimki 2 cocugun var o halde onuda oraya ver. Ilk filizdende elektrik alamamissin. Bence sen ne yapmak istiyorsun ben anlamadim. Bu karalamalar hos degil. Ben artik senin yazdigin hicbir seyi okumam.


forever78

İlkfiliz beylikdüzünün en kötü anaokulu maalesef , kimseye tavsiye etmiyorum ordada çocuklara evden getirdikleri bayat yemekleri verdiklerini duydum...


nesrinecrin

Saga sola boyle laf atan birisiniz. Guluyorum suanda. Cok komik


nesrinecrin

Forever sen kendi yazdiklarini bir oku, ne kadar karistirdigini kendin anlayacaksin. Bur oglun oluyor bur baska yazida kizin. Komik. Guldurdun beni. Hangi okul sahibisin acaba? Ilk filize gelince kendini ispatlamis bir kurum. Istediginiz kadar laf atin. Dedim ya sizin yazacaginiz hic birseye inanmam ben. Inanmak isteyenlerde onceki mesajlarinizi okusunlar, anlayacaklardir foreverCevaplamak için Üye ol