Elektrikli Isıtıcı

ozguranne soruyor: 3

Sabahları biraz serin oluyor. Evi ısıtmak için bir ısıtıcı almayı düşünüyoruz. Tavsiye edebileceğiniz bir tür ve marka var mı? Sürekli kullanmak için değil de arada kullanacağız. Şimdiden teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


YesilAnne

Ufoları tavsiye etmem eski çalıştığım işyerinde kullanılıyordu bütün gün baş ağrısı çekiyordum. Bizde gerektiği zaman kullanmak üzere aldık bir tane. İhlas . Normal yerde duruyor , çokaz yer kaplıyor. kazayla devrilirse otomatik kapanıyor, buhar özelliğiyle ortamın nemini azaltmıyor dolayısıyla başağrısı vb sorunlar olmuyor. bir de termostat özelliği var ortam belirli ısıya gelince otomatik askıya alıyor.üstelik fiyatı çok uygun. Peşin fiyatı 49 luk var, birde biraz daha büyüğü 59luk(ki oda aslında gayet ufak) biz 59' luğu aldık. Tavsiye ederim pişman olmazsın. Annemler senelerdir gerektiğinde kullanıyor.


Damla

Kısa süreli kullanılacaksa bir de fanlı ılık hava üfleyen aletlere bakabilirsin.


khan

Bu fanlı olanlar sadece tek bir yönü ısıtmıyor ve boyutlarıyla alakasız bir şekilde (küçükler) bayağı iyi ısıtıyor. Bir arkadaşım bir süre "ev alayım, boyatıp toparlayıp satayım" gibi bir iş yaptı, boya çabuk kurusun diye kullanıyordu bunlardan.

Çok değil ama diğer önerilere göre sesli çalışıyor olması dezavantaj olabilir. Kullanılacağı yerib büyüklüğü de önemli. Termostatlı olanı tercih sebebi. Plastik ağırlıklı olduğu için kalitesiz modeller koku yapabilir.Cevaplamak için Üye ol