cıvık kakayı taşırmayan bez var mı?

Aysegul_ soruyor: 7

sanırım yediklerinden olsa gerek (mandalina portakal kayısı incir üzüm vs çok tüketiyor- kilosu düşük olduğundan ve çok sık hasta olduğundan her istediğinde istediği kadar veriyorum ben de.) devamlı kakası cıvık bazen ishal gibi. ve her kaka yapışta daha 5 dk bile geçmeden altını değiştirmeme rağmen, bacak fırfırlarından kaka taşıyor ve üstü başı batmış oluyor. molfix ve prima kullandım ama hep aynı. cıvık kakayı iyi emen, önereceğiniz başka bez markası var mı?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


kedidirkedi

Cıvık kakayı emen bezleri daha çok yenidoganlar için yapıyorlar. Bezin numarasını küçük ya da büyük kullanıyor da olabilirsiniz. Molfix in çok sıvı tüketen bebekler için çıkardıgını da bir deneyin isterseniz, belki daha iyi emer.


Aysegul_

 4 ve 4+ denedim. 11 kg şu an. ev sürüyle bez doldu :) bir de onu alayım. teşekkür ederim.:)


kedidirkedi

Benim kızım 13 kg. civarıdır su an 2,5 yasında. Ben 20 aylıkken falan da Prima 5 numara kullanıyordum yanlış hatırlamıyorsam. Bez dar olunca da tasıyor, özellikle oturarak yaptıgı zamanlarda.


atb

biz prima premium care kullanıyoruz.  başka bir bez denemedim bununla başladım.  blogcuanne de okumuştum, sıvı kakayı emen bez buymuş. şu anda gündüz 3 gece 4 numara kullanıyoruz, şimdiye kadar bacaklarından taşmadı, gerçekten emiyor sanırım.  tabii yeni anneyim, ne kadar emmesi gerektiğini bilmiyorum ama kaka yapınca hiç rahatsız olmuyor.  sadece gaz sancısıyla çok hareket ettiğinde bezlerin beli gevşiyor arkadan belinden taşma yapıyor bazen.


polen

prima premium care.


burcusko

bizdede aynı sorun vardı başta prima kullanıyorduk,huggiess e geçtik.Şimdi çok memnunum dışarı sızdırmıyor.


yaren07

HUGGİES KESİNLİKLE HEMDECevaplamak için Üye ol