portatif mama sandalyesi

Aysegul_ soruyor: 10

klasik fonksiyonlu mama sandalyelerinden bir tane aldık şimdilik memnunuz ancak geçen hafta 3 günlüğüne şehirdışına gittiğimizde sandalyeyi götüremediğimizden perişan olduk yemek saatlerinde. şehir dışına sık çıktığımız için portatif mama sandalyesi şart sanırım. 3 tane model buldum uygun olan
http://www.e-bebek.com/portatif_mama_sandalyeleri/sevi_bebe/sevi_bebe_mama_sandalyesi/SEV-52487
http://www.e-bebek.com/portatif_mama_sandalyeleri/sevi_bebe/sevi_bebe_pratik_kumas_mama_sandalyesi/SEV-27168
http://.blogspot.com/2010/08/portatif-mama-sandalyesi.html
bu ürünlerden kullananlar var mı ? 9 aylık bebeğe uygunluk, kullanışlılık ve güvenlik açısından hangisini seçmeliyim? tavsiyeleriniz nelerdir?

Bu soruyu cevapla


21 Cevap


burcaksahin

Şehir dışı gezmeleri zamanı neler çektiğinizi anlıyorum! Biz bir nebze çözüm olarak anane, babane evine IKEA antilop mama sandalyelerinden aldık. Az bir yer kaplıyor ve gittiğimizde çok işe yarıyor.

Gönderdiğin linklerden kumaş olan 2 tanesi bana çok mantıklı gelmiyor. Eminim kullanıp memnun olan anneler vardır ama masa seviyesinden çok alçak kalacaklar gibime geliyor. Altına yastık koysanda yastık kayabilir filan.  Masa üstüne uzanmak isteyebilir bebeklerimiz. Ayrıca biraz eğik durup yedirmemiz lazım gibi düşünüyorum. Ayrıca yıkanabilir olması demek sürekli yıkanması gerek demek olabilir :)

İlk linkteki daha kullanışlı. Ama aracınızda veya seyahatlerinizde onu koyacak yeriniz varsa İKEA antilop mama sandalyesi almayı düşünmez misiniz? Bir anahtar yardımıyla bacakları çıkıp, 1 dakikada takılabiliyor.


yuksel_

sanal bebek mağazasından alın bence..hülya satıyorsa vardır bir bildiği..


Aysegul_

hmm ben ikeadakini de ilk linktekini de görmedim gerçekte sadece resimlerinden biliyorum ikisini de ama sanki ikea sevibebeye göre çok daha fazla yer kaplayan bir şey gibi gelmişti bana o yüzden düşünmemiştim hiç? anane babanne evine almak çok mantıklı değil bizim için, çünkü gittiğimiz çok yer var şehir dışı, onlara çok daha seyrek gidebiliyoruz daha çok her yere yanımızda taşıyabileceğimiz bir şey olmalı. evet hülyanınkinin tanıtım videousunu da izledim hoşuma gitti ama acaba burçağın da dediği gibi boyuna uygun mu - 9 aylık için uygun olur mu tam anlayamadm.


yuksel_

kendisine sorabilirsin, hulyavetuna buradaki nick'i..
yardımcı olacaktır...


Aysegul_Yagmur_Irmak

Masaya takılan düşünürsen bizimkini (chicco table chair) şiddetle tavsiye ederim, inanılmaz pratik. Seyahatlerde götürmek için almıştık, salonda sehpaya falan takılıydı. Şimdi Yağmur'un büyük mama sandalyesini Irmak kullanıyor, Yağmur da masaya takılana oturuyor. Çantası da var katlayıp heryere götürüyoruz, takıp çıkarmak çok kolay. Fiyatı da çok uygun.

Bazı Mothercare mağazalarında satılıyor ve fiyatı değişmediyse 47.90 TL.seda_melis

Sizin gösterdiklerinizi kullanmadım, bilmiyorum ama size Chicco Mr Party portatif mama sandalyesini önerebilirim. 4-5 aydır evde de çok memnun bir şekilde kullanıyoruz. Normal mama sandalyesinde oturmayı sevememişti o dönem. Tatile de gideceğimiz için böyle bir arayışa ben de girmiştim. O gün bugündür hala severek kullanıyoruz. ilk aldığımda kızım da 9-10 aylıktı. Oturduğunda her yere hakim olabildiği için belki de çok sevdi. Diğerinin içine gömülüyordu.

9 aylık bebeğe çok uygun bence, kullanışlı da. Fakat çok güvenli olduğunu söyleyemem tabi . Klasik bir sandalyeye monte edildiği için çocuğun ters bir hareketiyle devrilmeye çok müsait. Bunun için yemek yedirirken asla yalnız bırakmamak gerek, çocuk otursun ben iş yapayım demeye müsait değil elbette.

http://www.e-bebek.com/portatif_mama_sandalyeleri/chicco/chicco_mr_party_mama_sandalyesi/CHI-86899


Yasemina

Masaya takılanı var bizde, BebeConfort'unki, tavsiye ederim, Joker'de olması gerekir. Cok saglam, ama takıldıgı masanın daha da saglam olması gerekiyor.

erenim

http://www.praticbaby.com/home.htm


biz e-bebekten almıştık,bu işinizi çok rahat görür sanırımCevaplamak için Üye ol