Park yatak için yatak

aslivolkan soruyor: 10

PİEERE CARDİN 3 KATLI YATAK KULLANIYORUZ, ŞİMDİ BEBEK ÇOK HAREKETLİ VE AYAĞA KALKTIĞI İÇİN EN ALT KATA İNDİRDİK. AMA İLK KAT İÇİN ALDIĞIM YATAK 5 CM İNCELİKTE (AİR COMFORT KUŞ TÜYÜ) ŞİMDİ ALT KATA İNİNCE NASIL YATAK ALMALIYIM YADA ALMASAM BU KULLANILABİLİR Mİ NETTE BİRAZ BAKTIM 10 CM-13 CM-17 CM OLAN YATAKLAR VAR HANGİSİNİ SEÇMELİYİM, YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?...

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


aslivolkan

kimsenin bu konuda bir fikri yok mu acaba


sayna

ben ikea dan almıştım yatak ve içinin yatağını.ama kız çok hareketli olup da kafayı sağa sola çok vurunca park yatağa geçtik,ikea dan aldığımız yatağı da onun içine koydum oldu. öyle kullanıyoruz.


tozbezi

o kadar sıkıntıdayım ki anlatamam. yatak ile ilgili yazıları okudum. sünger tavsiyesi üzerine bir firmayı aradım. "sünger sağlıksız çok fazla zararlı madde kullanıyoruz. bence almayın" dedi. visco almak istemiyorum. ince yün şiltede yattı oğlum. sanki sıkıntısı var gibi. yeni ne alacağım ben lütfen yardım eder misiniz? 


burcumiray

ben doğduğundan beri yataş 'ın bebek yatağında yatırıyorum çok memnunum 2 yaşına kadar bir tarafı 2 yaşından sonra diğer tarafı kullanılıyor. ölçüsü 80*130 belki farklı boyutlarıda vardır ve sizin yatağa uyar, araştırabilirsin.


daco

siz park yatak için mi arıyorsunuz ?olivia

artık park yatak kullanmıyoruz ama kullandıgımız donemde yatak kalın geldigi icin mahalle arası yatak yorgan yapan bir yere 11 cm kalinliginda sert yatak sungeri kestirip pamuklu kumasla kaplatarak kullandik biz.


tozbezi

evet park yatak için arıyorum. lojman küçük yatak alamam. o yüzden 1 yıl daha en az yatması lazım park yatakta?


Yataşın ölçüler uymadı malesef


daco

kızımın park yatağı chicco lullaby. Biz yatağı alırken e-bebek'ten yatağın iç ölçülerine uygun park yatak yatağı (şiltesi) almıştık. Sonra başka bir park yatak daha aldık başka evde kullanmak için Joker'den, onun da ölçülerine uygun iç yatağını yine Joker'den bulduk. İkisinin de internet sayfalarından bulabilirsiniz.


Şu anda yurt dışındayız, park yatağımız yanımızda, iç yatağını getirmedik burada vardır diye ancak bulamadık. Bunun üzerine Ikea'dan 4 parmak kalınlığında normal yatak için sünger şiltelerden aldık. 60x120, 70x160 gibiydi sanırım ölçüleri. Bizim yatağa eni tam ama boyu fazla geldi, ben kendim bıçak ve makas yardımıyla fazlalığı kestim, kılıfını tekrar taktım, rahat rahat uyuyor. Ikea'nın internet sayfasına bakın, yatağınız ölçülerinde bulamazsanız, yakın ölçülerde alıp bir koltuk döşemecisinde kestirin. tozbezi

Daco çok teşekkür ederim bilgiler için. inceleyeceğim sitesini ikeanın.daco

Rica ederim, aslında hangi ürün olduğunu da yazardım ancak kızım uyuyor. Uyanınca yazarım.Cevaplamak için Üye ol