DOĞUM İÇİN HASTANE TERCİHİ

fures soruyor: 5

izmirde doğum için başarılı tavsiye edeceğiniz hastaneleri yazarmısınız..

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


ediluj

Ben Ege Üniversitesinde doğum yaptım,çok memnun kaldım.Dr. umuzda orada görevliydi,tek sıkıntı servise belli saatten sonra erkek almamaları baba cok yanınızda olamıyor.Özelde doğum yapacaksanız Çınarlı vede Ege Sağlıkta doğum yapan arkadaslarım deneyimli ekip olması nedeniyle çok memnunlardı..


ipek_35

Ben ilk doğumumu ege sağlıkta 2.yi kent hastanesinde yaptım...Kent en iyisiymiş meğer.


fures

benim doktorum bi yere bağlı çalışmıyor sen nereye istiyrsan gelirim dedi, tavsiye ettiği yerler oldu tabi ama ben karar veremedim.
ege sağlıkta tavsiye ettiği hastanelerden biri ,egepol dedi bir de ama egepolü hiç tanımıyorum ..


elisam

merhabalar, ben geçen hafta doğum yaptım ve ege sağlık hastanesini tercih ettim. Çok memnun kaldım, doktorunuz zaten gerekenleri yapıyor, onun dışında görevli tüm personelde size her konuda yardımcı oluyorlar, insan birşey bilmediği iiçin sürekli birşeyler soruyor ve hepsi süper. Hastenin çocuk doktoruda kontrole geliyor, onada aklınıza takılan her soruyu sorabiliyorsunuz. Ben çok memnun kaldım, ileride de aynı hastaneyi düşünüyorum.


2yengec

çınarlıda doğum yaptım.yanımda eşimide istedim annemide istedim.ikiside yanımda kaldı.hemşirelerde süperdi.biri gelip biri gitti.eve geldikten bir gün sonrada bebeğim sarılık oldu.yine o hastahaneye gittik.2 gece orda kaldık.sadece bebeğimle değil benimle bile ilgilendiler.ağrı eksicimi bile yaptılar.bebeğimin 2 saatte bir verilecek mamasının dakikasını bile geçirmediler.drumunda hakkını yemeyeyim oda insan üstü bi varlıktı.zehra mete.Cevaplamak için Üye ol