nerede yatıyor bebişler?

JIST soruyor: 4

arkadaşlar, oğlumuza belisin büyüyen beşiğini aldık. şuanda bebek beşiği bölümünde hala. pek derin değil ve düşme tehlikesi var diye korkuyorum. nerede nasıl yatırmam lazım. genç yatağı haline getirsem kesin düşer. çok çılgın yatıyor:)) beşikler için ekstra bir koruyucu korkuluk bariyer var mı? siz nerede yatırdınız 14 aylık olduğunda?? sevgiler:)

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


gulden_elifsu

nerede satıldığını bilmiyorum ama eklenebilen bariyer olduğunu biliyorum.yarın öğrenebilirsem nereden alabileceğini yazarım..benim küçükhanım hala beşikte yatıyor..Allahtan derin bir beşik almışım..


Ebicim76

Uyuyunca kendi yatağına yatırıyoruz. Sonra ağlıyor ve tekrar yanımıza alıyoruz. Böyle bir döngü :))))


Ebicim76

Park yataklar var. Bebeğin boyu ve dönme-ayağa kalkma durumuna göre yatağınının asansörü var ayarlanıyor. Bizde bundan var. Çok memnunuz. Bizim odada bunu kullanıyoruz. Kendi odasında zaten yüksek karyolası var, karyolanın da bir uzun kenarı yine asansörlü eğilip almak rahat olsun diye. Karyolalar yüksek olunca zaten problem olmuyor. Bence bu şekilde deneyebilirsiniz. Kolay gelsin, sevgiler,


gulll

Ben kızımı cocoonababy bebek yatağında yatırdım 5 aylık olana kadar, yatak çok pratik, hafif her yere taşınıyor, ayrıca şeklinden dolayı bebeğin gazını azaltıyor.

Bu yatak türkiyeye yeni gelmiş, arkadaş tavsiyesi ile aldım.Ben çok memnun kaldım.Cevaplamak için Üye ol