uyu ve oyna bebek bezi

rabbit soruyor: 8

Prima uyu ve oyna bebek bezini kullanan varmı, fiyatının ucuz olması kafamda soru işareti oluşturdu da

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


nilberk

rabbit

bu uyu ve oyna en büyük olan mı ? yani biz huggies kullanıyoruz da yani şundan soruyorum çamaşır şeklinde olanlar varmış bu söylediğin onlardan mı


rabbit

ben primadan memnunum o zaman bunu da denemekte fayda var....


Aysegul_Yagmur_Irmak

Kenarları esnek değil, yani bantları... Kullanılabilir, ben 5 no aldım, 1-2 tane deneme amaçlı kullandım, 4+'lar bitince kullanıcam. Geçen sene 2 nosunu kullanmıştım, o zaman prima sarı paketler yani yenidoğanların yan bantları esnek değildi, ikisinin farkı yoktu, memnun kalmıştım. Ama şimdi çok da hoş görünmüyor aslında, bebek açısından ne kadar konforlu olur bilemiyorum. Keşke dilleri olsa da anlatsalar. 

Bir de fiyat olarak hiçbir farkı yok aslında, özellikle aktif bebekleri indirimden alırsanız, turuncu paket uyu ve oynalar pahalı bil kalıyor... Eşim çok anlamsız oldu bu uyu ve oynaları alman diye hala söyleniyor...  


rabbit

teşekkür ederim bilgiler için o zaman hiç değmez....EsraEA

Ben gündüzleri sık kaka, çiş yaptıklarında nisbeten ucuz markalardan alıyordum. Uyurken veya dışarı çıkarken de prima. Bu uyu ve oynayı da denedim, hiç memnun kalmadık. Molfix primanın alternatifi olarak çok iyi bence.


sule_bilge

teyzem cok memnunum diyince almıştım uyu ve oyna ama hiç begenmemiştim,bantalrı yanları filan hiç iyi değil


Daphnes_Mum

Bende kullanmış küçük no'larının yan bantları esnek oluyor sanırım 2'nin yan bantları esnekti çok memnun kalmıştım ama 3'e geçtiğimizde yan bantlarının esnek olmadığını görünce derhal yine prima aktif bebek'e geçtim.


iptal_uye

ben de esnek olmayan bantlara 3 no kullanırken rastladım. üstelik aynı paket içinde hem esnekler hem de esnemeyenler vardı. sanırım ellerinde kalan eski ürünleri bu şekilde eritme yoluna gittiler. bir daha öyle ürünle karşılaşmadım.

uyu oynayı ben kullanmadım ama yeğenim için kullanırlarken normal bezden daha ince olduğunu söylemişlerdi. o yüzden daha rahat olduğu iddia ediliyor sanırım.


Cevaplamak için Üye ol