Oto koltuğu kiralama

berlindenbirseda soruyor: 4

Temmuz'da İstanbul'a tatile geliyoruz, 4-5 gün için 9-18 kg arası oto koltuğuna ihtiyacımız olacak, kiralayabileceğim bir yer/web sitesi var mı? Avrupa Yakası'nda, Bakırköy'de olacagiz.

Bilgi icin teşekkürler şimdiden.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


perihan

birkaç yıl öncesine kadar böyle bir internet sitesi vardı bebek ihtiyaçları kiralanan ancak kapandı, başka da görmedim. oto kiralama şirketlerinden oto koltuklu şekilde araç kiralanabiliyor diye biliyorum. ikinci el ucuz bir tane alsanız belki daha çok işinizi görebilir.


belladona

Merhaba, hangi tarihlerde burada olacaksınız? Biz de temmuzda çoğunlukla İstanbul dışında olacağız, yedek koltuğumuzu ödünç verebiliriz.


berlindenbirseda

perihan, arkadaşın arabası ile şehirlerarası yolculuk yapacağız, maalesef araba kiralamayacağımız için böyle zor durumda kaldım. 15-36 kg için bir koltuğumuz var İstanbul'da, boyu yetiyor aslında, şehir içi onu kullanıyorum, ama uzun yolda tam yaşına ve kilosuna uygun olan koltuk bulma derdindeyim, daha güvenli.

belladona, çok teşekkür ederim, bize koltuk 28 Temmuz-1 Ağustos arası lazım. Küçük bir ihtimal trenle gidebiliriz, o zaman gerekmeyecek, Ankara'da varmış arkadaşımda. Tarihler size uyuyorsa ve araba ile gitmemiz kesinleşirse yazarım size tekrar.


belladona

Rica ederim, bizim de zaman zaman ihtiyacımız oluyor ve kiralama şansı yok maalesef. O tarihlerde dönmüş oluyoruz İstanbula, anadolu yakasındayız. Netleşince programınız iletişime geçersiniz.Cevaplamak için Üye ol