Konforlu lazımlık ve adaptör

Aysegul_ soruyor: 6

tuvalet eğitimine başladık. çok şükür çişi sorunsuz hallettik ancak kakayı bir kez cumartesi günü (3 gün önce) lazımlığa yaptı. aslında çok da sevindi, kakasına bakınca kaka yaptımm benim kakam buu diye :) beraber klozete döktük üstüne sifon çektik bay bay dedik. hatta ardından yine yapalım diye bir kaç kez lazımlığına oturdu ama kakam yokmuş diye geri kalktı. fakat o günden beri kaka yapmadı, tutuyor. ne lazımlığa ne klozete oturmak istemiyor. bazen kakam geldi diye oturuyor 10 15 sn içinde geri kalkıyor yapmıcam ben kaka diye. acaba rahat mı edemiyor diyorum, sert geliyor olabilir ya da acıtıyor olabilir. bazen kalktığında bakıyorum kızarmış ve izi çıkmış poposunda lazımlık yada adaptörün. basit sandalye şeklindeki lazımlıklardan ve klasik tip ucuz adaptörlerden almıştım ben başlangıç olarak baya önceden. şöyle bildiğiniz konforlu yumuşak lazımlık ve adaptör modelleri var mı?

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


Windy

Teşekkür ederim aysegul_ 

Senden bir yorum daha rica etsem. İnternette bunun reusable liner adında bir eklentisi de var. Evde kullanım için. Kauçuk vari yumuşak sanırım. Şu siteden görülebilir.


Sence bu şekilde rahat olur mu? Birde yerden yüksekliği ile ilgili endişem var.

Son bir soru: Tuvalete takılan yumuşak yüzeyli aparatlar var peki yerde lazımlık olarak kullanılanlar içerisinde yumuşak var mı? Bir de erkek çocuklar lazımlığa işerken etrafı batırabiliyorlarmış, onlar için daha uygun bir tane biliyormusunuz?

Şimdiden herkese teşekkürler.tiara

bumbo çok yumuşak ve rahat(bu arada yine de popoda iz oluyor her adaptörde), kerem 9 aylıkken onunla başladık ama pipisi biraz sıkışıyor. erkek çocuklar için o sıkıntı biraz..


Windy

Teşekkürler, adaptör almak daha kolay olacak sanırım.

Peki yumuşak lazımlık var mı yerde kullanılabilecek aynı zamanda erkek çocuk işerken etrafa sıçratmayacak?


Windy

İkeadakine baktım bende rahat mı anlayamadım, beyaz renkli değil mi.. Siz halletmişsiniz tuvalet olayını ne güzel :)


mert_mert

kraftın klozet şeklinde lazımlığı var.hem önünde çıkıntısı var ister takıyorsun ister çıkıyor.erkek kız için düşünülmüş.bir bakın derim e bebek var.öle can yakan tarzda değil hatta keyifle oturuyor üstünde.bizim vc yüksek olduğu için ve çok süre çıplak durması hasta yapıyordu.ondan vc önünde ona yer yaptık .çokda memnunum bayağı uzunca bir süre kullanır çünkü bildiğimiz ufak klozet.ipekkusgoz

Bugün başlamış, gayet güzel görünüyor
http://www.unnado.com/kampanyalar/detay/NDAyNg--
Cevaplamak için Üye ol