KIZIM HERKESİ YADIRGIYOR

ozgu_naz soruyor: 7

Sıkıntılı bir dönem yaşıyoruz şimdi. kızım alışık olmadığı insanların kucağında hemen ağlıyor. sevmek isteyen eş dost çaresiz kalıyor bu durumda. bu durumu yaşayanlar kaç ay cıvarında atlattınız bu durumu. benim kucağıma atlamasına bayılıyorum tabi laf aramızda:)

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


EcRiNaY_ELiF

7 8 aylik olsun ortaliga atlat merak etme :) bi iki ay daha sabret :)


ediluj

Bizde de oluyor bazen yeni girdiğin ortamda kucagımdayken tanıştırıyorum herkese,ortamada alışınca sorun kalmıyor..gerçi bizimki her ortama girmekten yabancılaşma  kalmadı..


ozgu_naz

dudağını büzüyor yaşlar sicim gibi akıyor:) ama canı isterse yıkıyor kahkahadan ortamı. sabredelim bakalım


septik

Moral bozmak gibi olmasın:) Biz bu sorunu hala yaşıyoruz. Kucağına gittiği, kendini sevdirdiği insan sayısı 3 ü geçmiyor.


ozgu_naz

hüsrana uğradım bak şimdi:)


ediluj

bu arada bebeği yabancıları yargılayan bir arkadasın doktoru olabildiğince sosyalleştirmeye çalışın alışveriş merkezi,çarşı,pazar dolaştırın insanlara alışsın demişti..onlarda işe yaramış,bebekte kısa sürede bir sıkıntı kalmamış..


Duygu_2706

vallaha benim minikler 4 yaşındalar dün eşimin kuzeninin nişanı vardı ve bizimkiler hiç böyle ortamları sevmiyor nişana gittik biri kulağını kapadı diğeri birileri sevince ağladı ve biz tekrar eve döndük ki çocuklar kreşe gidiyorlar her hafta sonu alışveriş merkezindeler ama ikiz oldukları için başkalarına gerek duymadıkları için herkes bana insan içine çıkarmıyormusun falan dediler bende artı ona sinirlendim kısaca bunlar geçiş dönemleri diye düşünüyorum... herkese kolay gelsin.Cevaplamak için Üye ol