bitanecik kızımın nesi var?

esilammm soruyor: 4

yavrucum iki üç gündür emme güçlüğü çekiyordu...ben oyalaya oyalaya emziriyordu.ağzındaki pamukçuğa bağladım sürekli ama akşam üzeri öyle bir kustu ki..çok üzülüyorum.Doktora gideceğim ne yazıkki haftasonu bulabilene aşk olsun.çok moralim bozuluyor,bugün hiç beslenmedi.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


ediluj

azar azarda olsun beslemeye çalış,;sadece gazıda olabilir ozaman da emmek istemiyor karnı kasıldığı içinde midedekiler çıkabilir..ama yinede ateşinide takip et,kusması bircok kere tekrarlar veya eteşi olursa acil servisten yardım alabilirsin.Geçmiş olsun..


esilammm

teşekküe ederim arkadaşım..inş.sorunsuz atlatırız,


selencem

Reflu veya gaz olma ihtimali cok yuksek. atesi yoksq cok endiselenmeyin. Cis ve kaka miktarina dikkat edin, doktor sorabilir. Cis yapiyorsa da cok dert etmeyin.


beyzabebek

eğer kusmalar devam edıyosa aptamilin kusma önleyici maması var çok işe yarıyo tavsiye ederim.kızım fıskırtarak cok fazla kusuyordu.bu kadar emmıyokı mıdesi kucucuk neden bu kadar cok kusuyo dıyodum doktora gıttık sıntıgrafi cektıler bısey cıkmadı reflu dedıler.mama vermeye basladım gunde bı yada 2 kere yarım olcu cok faydasını gordum.kıyamam ben onlara cok perısan oluyolar kusunca.
           kızım bazen korkuyo kusucam dıye suratı degısıyo ıcım gıdıyo her seferındeCevaplamak için Üye ol