Mothercare hakkinda !

hulia soruyor: 10

kullanan var mi bilmiyorum ama kizima 6-9 ay uyku tulumu aldim ama kalibi dar geldi ya da benim bebegim buyuk icinde daraldi giydirir giydirmez bagiriyo su an 4 aylik acaba kullanan varsa yorumunu alabilirmiyim ? diger urunlerini de kullaniyorum onlar tam oluyordu aslinda ama uyku tulumu kalibinda sorun yasayan var mi ? ya da uyku tulumu kullanip beden boy gibi unsurlardan memnun kalinan bi marka var mi ? tesekkurler.

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


viconia

Ben kizima babyboum dan almistim, fermuarli kollari olmasi bir avantaj. cogu tulumun kolu yok. Wellsoft olanlarindan kullaniyorum hem yumusacik hem de sicacik tutuyor.

http://babyboum.com.tr/159-sleeping-bag-0-9m


neretva

Mothercare uyku tulumlarını kullanıyorum. Uyku tulumu derken beyaz alttan kapalı olanlar mı? Bir de altı fermuarlı olanlar var, bacaksız. Hepsini kullandım, hiç sorun olmadı. Acaba bedeni yanlış mı basmışlardı sizinkine? 4 aylık bebeğin 6-9 aylık tulumda daralması normal değil çünkü. Geri götürün bence.


hulia

boydan uzun geliyor ama bedeni dar geliyor citcitli olan tulum. birde fermuarli balon modelden aldim o da dar gibi geldi bana kullaniyorum ama daha bol olsa bence bebek daha rahat eder icinde.@ viconia o modeli begendim bol ve rahat gorunuyo alip denemek lazim.


Kozzy

oglum 3 aylık, boyu 63 cm

0-6 ay yazan mothercare uyku tulumunu kullanıyoruz. onumuzdekı ay degıstırmem gerekecek boydan dolayı, ama ne konusunda bır sorun yasamadık. 6500 kg bu arada oglum..


ipegim

Mothercare uyku tulumu kullanıyorum, kızım minyon normal yaşıtlarına göre, 12-18 aylık kullanıyorum ama ben de farklı renklerinde boydan değil ama en olarak farklılıklar olduğunu duydum. Benimki açık yeşil olanı bunda sorun yok ama bir arkadaşım 20 aylık yine minyon sayılabilecek kızına 24-36 ay aldı.btm

bebeğimin ayına uygun tulumu kullanamıyorum çünkü oğlumun gövde kısmı ayaklarına göre daha uzun belki sizdede buna benzer  sorun olabilir


tubavekizlari

bize hep dar geliyo mothercare, chicco ve bücürük daha iyi oluyo:)


ema

Ben  flexi 2 yaş uyku tulumu aldım geçen sene bu senede giydiriyorum.burcumiray

benim kızımda zayıf bir bebek 14 aylık, 18-24 ay tulumunu kullanıyorum boydan sorun yok ama gerçekten enlerini dar yapmışlar.


serra77

Kizim 24 aylik 24-36 aylik uyku tulumu dar geldi,gece devamli uyanmasini buna bagladim.

Dun gece giydirmedim rahat rahat uyudu:-)Cevaplamak için Üye ol


İlgili sorular

Doğum öncesi süt arttırıcı 2

Mama yememe 1

mayada 3A6Y
Son: emineaslihan,

Uykuya dalma problemi 11

Memede uyumak 4

eysanada_2901
Son: ayazlali,