akıllı bebekler akademisi tam olarak nedir?

ozdenin_oykusu soruyor: 6

http://akillibebeklerakademisi.com/index.php  ; soru platformunda okuduğum bir sorudan yola çıkarak bu siteyi inceledim fakat eminim aramızda daha fazla bilgi sahibi olan ve daha ayrıntılı açıklayacak arkadaşlar vardır.mesela nedir,ne kazndırır,nasıl yararlanılır,ne yapılır vs.bir de site içinde adı geçen kitaptan edinmek istiyorum.daha önce okumuş olan var mı?bilgi ve tecrübelerinizi merakla bkliyorum.teşekküler

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


revve

Özden kitap bende var..Benden alır okursun:)


ozdenin_oykusu

:) sağol canım :)


indigoR

E biz de bilseydik:)


ozlemzeyno

Benim doktorum tavsiye etmişti,bende aldım,aylara göre bebek gelişimini anlatılıyor, her aya uygun oyun önerileri var.Çok mu lazım derseniz bence değil,çok beğenenlerde olabilir,bu benim naçizane görüşümdür.Dilerseniz kitabımı paylaşabilirim.


CokBilmis

O kitaptan ben çok faydalandım. Bebeğime bakış açımı değiştirdi.

Bebeğe yönelik yaptığım her hareketin sonuçları olduğunu anlamama yol açtı kitap. Kızıma karşı daha bilinçle yaklaşmaya başladım.

Bir de kitabın sonundaki bebek yogasını yaptım kızımla birlikte ilk 1 yıl. Onun da faydası oldu sanırım.

Sonra kitapta adı geçen eğitim yöntemlerini inceledim. BAna anlamsız geldi. Bebeğin algısını genişletmek için mutlaka okumayı öğretmeye gerek yok diye düşündüm. Okuma öğretme kısmının üzerinde fazla durmadım. AMa flaş kartlardan filan çok yararlandım. Hala da içindeki oyunları kullanıyorum. Benim bile algımı geliştiriyor oyunlar :)


ozdenin_oykusu

çok teşekkürler paylaşımlarınız için.
kitabı benimle paylaşacabileceğinizi söylemişsinzi,kim paylaşmak ister? ücretli de alabilirmCevaplamak için Üye ol