ev ayakkabısı ??

opposition soruyor: 5

2 yaşındaki çocuğa evde ne giydirilir ? panduf denen şeyleri sevmedim, tabanları ağır geliyor sanırım, sürüklüyor ayaklarını çocuklar. Normal spor ayakkabı mı alsam? Bizim evde çorapla geziyorlar da misafirliğe gidersek malum herkesin evi sıcak olmayabiliyor. Siz ne giydiriyorsunuz ev için?

 

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


ra_she_de

http://www.decathlon.com.tr/TR/light-baby-shoe-winter-191136752/ bende bu ayakkabıları aldım hafta sonu ev için yumuşacık patik gibi ayağı sarıyor hareketlerini engellemiyor. ilk defa oğlum ayağından çıkarmadı ayakkabıları. tavsiye ederimopposition

ay bu decathlonunki çok güzelmiş de bursada yok :(

neyse benimkiler de mi pinti olucak acaba annem lcw den 8 liraya almış, ayaklarından çıkartmıyolar, hatta cem öğle uykusuna onlarla yattı :))

bakalım benim netten siparişlerim nasıl gelicek bugün


smmm06

bende markafoniden flubberin pandufunu aldım çok memnun kaldım çok hafif yumuşak hiç çıkarmıyo ayağından dışarda çok baktım hepsinin altı çok sert ev için rahat olmıycak türdendi ve fiyatları paya bi pahalıydı 70-80 lira kifidiste falan yani ben 14.90 a aldım


opposition

geldi şimdi bella kids, 14.90 a almıştım bende markafoniden, fena görünmüyor,ayağında efenin şu anda :)

 


guliz_mert

Ben evde de dışarıda da paqpa kullanıyorum.. Bugüne kadar başka ayakkabı kullanmadık. Ve gerçekten oğlum çok rahat ediyor ... Tavsiye ederim..com/ bu siteden bakabilirsiniz..paqpawww.
Cevaplamak için Üye ol