Spiralim kaymış olabilir mi???

nurus soruyor: 3

doktorumu aramadan önce size danışayım istedim...


dün arabaya bindiğim anda rahimden yukarıya doğru acayip bir sızlama ve ağrı ile hopladım.benzetmem gerekirse,sanki bir bıçağın üstüne oturdum ve ben hareket ettikçe içime doğru batıyordu.yarım saat sürdü ve sonra azalarak bitti.gün içinde 1-2 kez daha sızlama oldu ve bitti.

1 senedir spiral takılı.şimdiye kadar her hangibir sıkıntı vs.. yaşamadım.ilk kez dün böyle bir ağrım oldu.ama ne ağrı,gözlerimden yaş getirdi.

sizce spiralde oynama,kayma,çıkma vs..olsa böyle bir gelip geçici ağrı sızı yapar mı?? başına böyle birşey gelen var mı ? doktorumu aramadan önce cevaplarınızı bekliyorum..teşekkürler...

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


fleez

evet ağrı yapar, kardeşimden biliyorum bu yüzden çıkarttırmıştı ama sadece buna da bağlamamak lazım mutlaka doktora gitmek lazım:)


didemehmet

bende taktırdığım andan itibaren dediğiniz şekilde sıkıntı yaşadım ve 1 ayın sonunda çıkarttırmak zorunda kalmıştım dr um her 10 kadından 4 ünde böyle olabileceğini söylemişti. ama benim sıkıntım taktırdığım an başladı hep bir kanama hep bir batma vardı. eğildiğimde batar, oturduğumda batar vs. Bence en iyisi bir dr unuza danışmanız olacaktır.


nurus

başıma ilk kez geldiği için acaba mı diyorum.doktorla görüşmem lazım en kısa zamanda.
Cevaplamak için Üye ol