Kitap arayışı

ozguranne soruyor: 10

"The Continuum Concept" kitabı elinde olup da satmayı düşünen ya da ödünç verebilecek biri var mı acaba? Sipariş vermeden sorayım dedim. 

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


ozguranne

Ben de orda okudum da aklıma geldi. Ben hamileyken tavsiye edilmişti, o zaman alamamıştım. Artık zamanıdır dedim. Sadece anne burada değil mi? Belki görmüştür, ayıp olmasın. Teşekkürler.


EsraEA

Jean Liedloffun kitabı Türkçe kitaplara bakınırken gördüğümde ben de almak istemiştim. http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=50799&sa=54999677
Netkitap ve kulturtv de de bulamadım. Ama başka kitapevlerine bakamamıştım. Gittigidiyor.comda vardı ama oradan da hiç alışveriş yapmadım.


aslitur

Merhabalar,


Evet ben de burdayım :) 
Ben bu kitabın Türkçesi olduğunu bilmiyordum, çok sevindim.  Ben direk sitelerinden aldım.  www.continuumconcept.org ama amazon vs gibi yerlerde de satılıyor.
Ama dilersen - yakınlardaysan - bana özelden mail atıp gelip benimkni alıp bir fotokopicide kitap yaptirtabilirsin.  Bir ara bu kitabı çok çok getirip her türlü doktor, eğitmen vs'a dağıtmak gibi bir amamcım vardı... Bakalım :)

daha çok yazı çıkacak bu kitaptan...


ozguranne

Esra, gitti gidiyor aklıma gelmemişti, iyi hatırlattın.


Aslıtur, merhaba:)
Genelde amazondan sipariş veriyorum. Daha yeni geldi kitaplar, biriktirip veriyorum siparişi, liste boş. Bu defa hemen okuyayım diye gaza geldiğimden sorayım dedim. Amazondan uzun zamanda geliyor ya bi de.

Dağıtmak iyi fikirmiş:)

Sanırım gittigidiyordan Türkçe'sini edinme yoluna gideceğim. Teşekkürler yanıtlar için... 


yerdenizbuyucusu

Ben www.kuraldisi.net'ten almıştım ama baktım orada yok. Kesinlikle hamileyken okunması gerekir, çünkü bebek doğduktan sonra vakit olmuyor ve doğumdan itibaren uygulanmalı.aslitur

türkçesini bulan oldu mu acaba? bir başka arkadaşıma arıyorum... sevgiler


ozguranne

Ben buldum, gitti gidiyordan aldım. 


ozguranne

Eğer lazımsa fotokopi için yollayabilirim?ozguranne

Eğer lazımsa fotokopi için yollayabilirim?


yesim

ozguranne merhaba, benimde bu kitabı aramadığım yer kalmadı her yerde tükenmiş gözüküyor.fotokopi için almam mümkün mü? 


Cevaplamak için Üye ol