Sac bas deisikligi

merbor soruyor: 3

sevgili arkadaslar,4 yildir sacimi hic boyatmiyordum,sekil olaraksa genelde hep ayniydi.hep uzun( esim cok sevdigi icin) arada bir katli ve kahkullu vs...ama dogumdan sonra malum bakimsizliktan vede kilodan oturu kendimi hic begenmemeye basladim.degisiklik yapma ihtiyaci duyuyorum..hem saclarim boyle dogal kalsin diyorum hemde eskiden oldugu gibi balyaj yaptirmayi dusunuyorum..fakat emzirdigim icin ve de henuz bebegim beni tanima doneminde oldugu icin ne yapacagima karar vermedim..fikirlerinizi bekliyorum..bu arada hamilelgimden beri kestirmedim ve su an neredeyse kalcama kadar indir saclarim..tam rapunzel modundayim..ve de cooook dokulmeye basladi birdenbire..

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


ipekkusgoz

asl22,yaklaşık 1 yıl olacak teşhis konulalı ve ilaca başlayalı ama hiç azalmadı dökülmelerim.


asl22

ipekkuşgoz , dr. sordun mu o ne diyo?ben ilaca başlayınca dökülmeler durmuştu.hatta şimdi dökülenlerin yerine yenileri çıktı.


ipekkusgoz

Benim hep dökülmüştür saçlarım hamilelikten önce de bu hastalıktan önce de.O yüzden saçlarımın dökülmediği bir anı düşünemiyorum bile:(.Doktor tabii ki başlarda biliyordu saçlarımın döküldüğünü ama hala devam ettiğini bilmiyor. Zaten son görüştüğümüzde 6 ay sonrası için tetkik ve troid ultrasonu istedi.O da aralık ayına denk geliyor.
Cevaplamak için Üye ol