hangi mama sandalyesini almalıyım

ilayda soruyor: 10

Merhaba arkadaşlar!Oğlum 8 aylık ve bir mama sandalyesi almayı düşünüyoruz. ama hangisini alcağımıza karar veremedik kraft idol mama sandalyesi özellikleri bakımından hoşumuza gitti ama hala kararsızız önerebileceğiniz başka mama sandalyeleri varsa 100 ila 150 lira arsında olursa iyi olur.TEŞEKKÜRLER

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


yasemin_ekin

Merhaba, daha önce aşağıdaki linkte bu soruyu konuşmuştuk. İsterseniz bir  göz atın.

http://www.nurturia.com.tr/questions/9a074e6f-162f-4618-9880-9cbb014077d8/1/mama-sandalyesi


MineAda

Chicco ve ikea'nın mama sandalyelerini kullandık. İkisinden de memnunduk. Ama İkea mama sandalyesi daha az yer kaplaması, hafifliği, sökülüp takılması kolaylığı bakımından daha kullanışlı.


CiciAnne

Kırmızı ikea; kesinlikle bir numaram!


Secil_

biz kızımız 6 aylıkken chicco polly aldık,inanılmaz memnun kaldık,hala kullanıyoruz.250tl civarı ama değer gerçektende,tank gibi,hele benimki gibi bir cadıya ya da fırtınaya sahipsen hiç düşüneden al derim


evren

ikea'nın mama sandalyesini kullandık. fiyat olarak çok çok uygun. Kullanımı ise oldukça pratiknesejoy

chicco poly den cok memnunuz


mervemeydan

bende ıkea dan aldım antilop diye geçiyo adı hem fiyat olarak uygun hemde kullanışlı plastik olduğu için banyoyu sevmediğ dönemde banyo yaptırırken bile kullandık :)


NuPe

chicco polly tavsiye ederim çok konforlu fiyat olarak düşündüğünüzden biraz pahalı ama...Burcu

http://www.e-bebek.com/mama_sandalyeleri/chicco/chicco_polly_cift_kilifli_mama_sandalyesi/CHI-33335...bizimki linktekinin aynısı.. 6 aylıkken aldım ve hala kullanıyoruz..tek problem her mama sandalyesinde olduğu gibi kullanılan malzemeden ötürü biraz terletiyor oluşu..onu da sırt kısmına pazen kumaştan örtü sererek çözdük.. ayrıca biz alırken kampanya vardı e-bebekte... mama sandalyesi yanında chicco telsiz hediye idi..


NORTH_TAN

Chicco poly benimde favorimCevaplamak için Üye ol