Ankarada makul fiyatli ozel okul(kolej)tavsiyesi

aldimsazielime soruyor: 7

Ozellikle okullarindan memnun olan ya da olmayan veliler tecrubelerini bir kac satir olsun yazarlarsa cok memnun olurum.


Ozellikle merak ettiklerim Oran Maya, Evrensel, Mektebim, Tema koleji ve Incek Okyanus koleji..

Bu soruyu cevapla


17 Cevap


kiyak

Aldımsazıelime, bunu öğrendiğim iyi oldu. Oya Akın ile ilgili olumsuz birşey duymadım bu hafta sonu görüşebilirsek izlenimlerimi yazarım. Sizlerdende görüşlerinizi bekliyor olacağım. 


kiyak

Bu aradabizim görüştüğümüz okullar; incek okyanus koleji, Oran da Yüce koleji,  öveçlerde Tema Koleji, Evrensel Koleji geçen yıl anaokulu için Mektebim koleji. Yakın zamanda Yıldız da Güç koşeleji ve Oya Akın Yıldız Portakal Çiçeği koleji.. Önerisi olan varsa yazsın8 lütfen çünkü hiçbirşey veli görüşü kadar gerçekleri yansıtmıyor.


didemmina

Aldımelimesazımı ve kıyak benım nacizade fıkrım sınav Kollejı.sıddetle tavsıye edıyorum.kızım bu sene orda 1. Sınıfa basladı.seneye oğlumu da anaokulu kısmına kaydettırecem.ılgı alaka sevgı gerçekten hepsı mevcut.doga kollejıne yazdıracaktım açıkcası bır kere aradım .doga kollehı koordınatoru olan bey aylarca aradı benı kayıt ıcın.saten öğretmen arkadaşlar tavsıye etmedi egıtıml konusunda .yıgenım orda abimler hıc memnun degıller.acıkcası uzak yakın olayına fazla takılmayın.


tba06

Ben de yarın sınav koleji ile görüsmeye gidecegim. Cok olumlu seyler duydum. Umarım ücreti de uygundur. Sizlerle görüşlerimi paylasırım.


didemmina

Tba06 benım kızım 1. Sınıfta ve sınav Kolejınde.tavsıye ederim ama ücreti dıger okullara göre çok fazla.ii akşamlar 


ayayay
ayayay

Önem Kiyak  Didemmina Aldimsazieline hangi okulları  ettiniz memnun musunuz paylaşır misiniz?  Çankaya Bölgesinde okul araştırıyorum.Maya Tema Sınav Final O.Akına baktım.kampusle haftaya görüşeceğim.gezip dolasinca bisey anlaşılmıyor ki.en önemli bilgi velilerin görüşleri 
Cevaplamak için Üye ol