Anaçev,beysukent anaokulu,uçan balon,çınar yuva,kids a loud hakkında bilgilerininiz paylaşır mısınız?

edamira soruyor: 10

anaçev,beysukent anaokulu,uçan balon,çınar yuva,kids a loud hakkında bilgilerininiz paylaşır mısınız?

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


safinaz

Merhaba,
Oğlum 22 aylıkken başladı Anaçev'e hala devam ediyor. Bahsettiğiniz diğer yerler hakkında bilgim yok ama Anaçev'i kesinlikle öneririm. Şu ana kadar hiçbir problemimiz olmadı. Buraya başlamadan önce çevremizdeki birkaç yere daha bakmıştık. Anaçev'de ilk görüşte biraz devlet okulu ciddiyeti ve hantallığı varmış gibi gözükmüştü bana. Ama bunun, daha sonra diğer baktığımız bazı yerlerde olduğunu düşündüğüm, göz boyama ve ticari zihniyetten uzak olmasından kaynaklandığını farkettim. Anaçev'in öğretmenleri ve özellikle müdiresi Nurdan Hanım gerçekten işlerini çok iyi yapan insanlar. Size okul bakarken şunu tavsiye edeceğim. Bence en önemlisi oranın müdürü. Eğer onunla kafa yapılarınızın uyuştuğunu, işini ciddiyetle yaptığını düşünüyorsanız orayı tercih edin. Etkinliklerdir vs, her yerde aşağı yukarı aynı oluyor.


edamira

Safinaz çok teşekkür ederim ilginize.Benimde aklımda Anaçev var

Aslında memnun olmayana rastlamadım. Anaçevde beslenme düzeni nasıl? kendi mutfakları mı var.Eskiden dışardan hiç birşey kabul etmediklerini vhatta pastayı bile kendileri yapıyorlarmış diye duydum arkadaşımın arkadaşı öyle söylemiş.şimdi düzen nasıl acaba

teşekkürler 


safinaz

Evet, kendi mutfakları var. Doğumgünü pastalarını da dışarıdan kabul etmiyorlar kendileri yapıyorlar. Çok da güzel oluyor :)


neretva

Ben de 2 yaşına gelince Anaçev'e vermeyi düşünüyorum. Bize çok yakın. Bir de oranın doktoru bizim doktorumuz. O tavsiye etti. Haftada bir defa ziyaret ediyor Anaçev'i, sanırım çocukları kontrolden geçiriyor. Bir de ücretin bir kısmının imkanı olmayanlara burs olarak verilmesi hoşuma gitti. Bahçesi kapalı, büyük, bu da bir artı. Kids  Academy de çok güzelmiş. Ben bu ikisine bakmayı düşünüyorum. Müdür, öğretmen çok önemli ama fiziksel şartlar da önemli. Okul olarak yapılmış bir bina olmalı, villadan bozma olmamalı diye düşüyorum.


edamira

çocuk dr.u kim acaba neretva?06

bu başlığın açılmasına çok sevindim, bilgisi olan arkadaşlar paylaşımda bulunursa çok büyük bi iyilik yapmış olurlar bize..çınarı düşnmüştüm ben (eve en yakını old. için) ama hakkında yeterli bilgi alamadım tecrübeli birinden, anaçevi de yazayım listeye....tam yeri ve ücreti hakkında da bilgi verebilir misiniz?


Apla

Anacev fiziki yapı olarak guzel ve cocuklar icin uygun bir kreş ortamı saglıyor.Her veli için tercih edilebilir yanları fazlasıyla mevcut.Yalnız herkesin göremediği daha doğrusu idare tarafından üzeri kapatılan sorunlar yaşanmıyor değil. Ben müdüre kismina katilmiyorum. Yaşlı ve deneyimli bir bayan... Sizin iki cocugunuz oluyorsa o onlarcasini yasamis. Nerede nasil davranmasi gerektigini biliyor.Bunların hepsi doğru ancak ; Onemli olan kriz anlari bence. İş kendini kurtarmaya gelince nasil davraniyor gozlemlemek lazim.Çocuklardan önce kendi çıkarlarını ve ideallerini göz önünde bulundurarak hareket ediyor. Bu da anacev gibi güzel ve özel bir kurumun ister istemez imajını zedeliyor.Bu tarz kurumlarda en önemlisi dürüst ve çocukların haklarını en önde tutan profesyonel kadroların varolmasıdır yoksa Hüseyin amca’nın yemeklerinin ve pastalarının lezzetine diyecek yoktur.


nalangenc01

Bende size Sevgim Anaokulunu tavsiye ederim. Biz iki yıldır oraya gidiyoruz ve çok memnunuz, üstelik İngilizce eğitim veriyorlar.oyabes

Anaçev'de ingilizce eğitim var mı?


safinaz

4 yaştan itibaren haftada 2 gün var. Ama tabi renkler, hayvanlar, basit fiiller şeklinde. Öyle yoğun bir eğitim beklemeyinCevaplamak için Üye ol