Mini micro scooter

dorates soruyor: 4

oğluma scooter almak istiyorum mini micro da kararlıyım ama internetten araştırırken 2 farklı site gördüm 
bu siteler hakkında bilgisi olan var mı? fiyatlar neden farklı. micro kullananlar nereden aldıklarını yazabilir mi? ben ankara'da yaşıyorum web sitesi ya da dükkan ismi verirseniz bu hafta bu işi halletmek istiyorum. 

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


kakamel

Birbiriyle davalık firmalar. Microyu sen getirdin ben getirdim olayı. Biz sonunda gittik avm'de hangisi satılıyorsa onu aldık. Yalnız tavsiyem minimicro yerine direkt maksimicro alabilirsiniz. Bizim oğlumuz 2 yaşından beri maxi'ye çok rahat biniyor.


dorates

bizde denedik 2sinide pek farkları yok evet maxi biraz daha ağır gibi geldi taşımakta zorlanırmı diye düşündüm sadece. avm den almak istediğim geçen hafta ama avm de fiyatlar neredeyse 2 katı anlamadım ki ?sitenin birinde 180 diğerinde 240 nezih kırtasiyede 300 küsür dedi üstelik nezihteki çin üretimi . teşekkürler yorumunuz için 


dorates

micronun isviçre'deki web sitesinden iletişim numarasını alıp yetkili ile görüştü eşim Türkiye'deki tek distribütörleri yukarıdaki 2.linkteki firma imiş. micronun parçaları almanya ve çindeki fabrikalarda üretiliyormuş ama ikiside alman malı imiş hatta montaj Türkiye'de yapılıyor.. ikisinin arasında fark yok imiş sadece logoya dikkat etmek gerekiyormuş..yani d&r ve avm lerde satılan micro ları gönül rahatlığı ile alabilirsiniz onlar micro firmasının dağıtım yaptığı ürünler.. almak isteyenler olursa diye belirtmek istedim.. made in germany ya da made in china yazması pek bir şey ifade etmiyor dedi kabaca ikiside aynı kalite aynı mal aynı ürün..belirttiklerine göre Türkiye distribütörleri bu firma..


micro

Micro markası ürünlerinin üretim ve satış politikası müşterisinden daha çok  scooter satmak ve çok para kazanmaya dayalı. Nasılmı? Çocuğunuz 3 yaşında hangi ürünü almam gerekiyor diye diyorsunuz.Mini micro tavsiye ediliyor.Fiyatı 240.00 TL .Bir çocuk ortalama mini micro scooter yılda en fazla 4 ve yahut 5 ay binsin malum kış ayları var.Soğuk havalarda scooter kullanılmıyor.5x3=15 ay.Bu 3 yıl etmez.15 ay bir yıl 3 ay yapar.Bir çok mini micro alan anne ve bobalar  şöyle diyor. 3-4 yıl çocuğum kullandı ürün taş gibi.Bence yanılıyorlar.Bu ürünler tüm yıl boyunca her zaman kullanılmıyor.Çocuğunuz 6 yaşına geldi.Mini micro küçük gelmeye başlıyor.T bar aşağı yukarı ayarlanmıyor.Çocuğunuz büyüdü kilo aldı.Sonuçta mini  micro kaldırma kapasitesi 20 kg.Boy yukarı aşağı ayarlanmıyor.Çocuğunuza ürün küçük gelmeye başlıyor.Micro satıcısına soruyorsunuz ne yapmalıyım.Maxi micro alın diyor.Fiyatı 415.00 TL
2 Scooter ödeyeceğiniz Toplam para 665.00 TL.Maxi micro bir çocuk 6 ve yahut 7 yaşına kadar kullanıyor.7 yaşından sonra çocukların büyük çoğunuğu ya 2 tekerlek scootere geçiyor yada bisiklet kullanmaya başlıyor.

Bu sorunu micro firmasının eski FRANSA bayisi çözdü.NasılmıI? Mini micro ya rakip olarakmicro bayiliğinden ayrıdı.Mini microyu 20 kg taşıma kapasitesinden 50 kg taşıma kapasitesine çıkardı.Ürünün ana gövde içerisine ÇELİK levha yerleştirdi..Mini micro ürünlerde çocuğumuzun el ile tutugu T barı aşağı yukarı ayarlama özeliği getirdi.Elcik ve ana gövdede 2 renk özeliği yeniliğe eklendi.Sağ ve sol akslara parçalara hareketen dolayı aşınmasın diye 4 adet rulman kullanıldı.Dönüşler daha akıcı ve seri olması için.

FRANSIZ firmasının idası şu.Bir çocuk 2 yaşından 8-9 yaşına kadar 3 tekerlekli scooter kullanır.Daha sonra ya 2 tekerlekli scootere geçer ya da Bisiklet kulanmaya başlar.Bu kadar para harcamanıza gerek yok.

GLOBBER MARKA ürün fiyatı 280.00 TL.2 yıl FİRMA GARANTİSİ VAR.Çocuğunuza 2 ci ürün almaya gerek kalmadan yıllarca kullancağı bir harika ürün.Burdaki amacımız müşteriler ürün alırken sonradan karşılaşacakları sorunları  önceden DİKKAT çekmek.

www.micro.com.tr adresinden inceleme yapabilirsiniz.

SİGORTACI HASARDA.SATICI SATIŞ SONRASINDA BELLİ OLUR.Cevaplamak için Üye ol