önerebileceğiniz çocuk doktoru var mı?

INFOX soruyor: 10

ist.anadoku yakası ümraniye göztepe kadıköy civarında önerebileceğiniz doktor var mı..rahat soru sorabileceğim,telefonla da ulaşabileceğim,deneyimli olması önemli.oğlumda süt alerjisi olduğu için bu konularda da bilgi sahibi olması tercihimdir.

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


emine_

Mrb.Hospitalyum Ümraniyede Bülent Baştürk E Gidiyoruz.Şimdilik Memnunuz.


SANEMAYDIN

Merhaba arkadaşlar, Nurturia'da yeniyim. Öncelikle kendimi tanıtayım. 6 yaşında 1 kızım 2 yaşını doldurmak üzere bir oğlum var. Her iki çocuğumun doktoru da Koşuyolu Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi'nin sahibi Müjgan Oral'dır. Kendisi ne zaman ihtiyacınız olsa her daim yanınızda olan, tüm telefonlarınıza istisnasız bakan, son derece sevecen bir doktordur. Zeynep Kamil'in doktorudur. Kesinlikle görüşmenizi tavsiye ederim.


meycan

Özel Göztepe Hastanesi Afşin Ünver.
Kızımın doğumundan beri devam ettiğimiz, çok memnun kaldığımız doktorumuz, aynı zamanda yenidoğan yoğun bakımın da doktorudur.
Doğalcı, sakin, anne babayı telaşlandırmayan, 24saat ulaşabileceğiniz biridir, tavsiye ederim.


revve

.


INFOX

çok teşekkür ederim güzel anneler.. önerdiğiniz isimleri araştırmaya başlıyorum hemen...AOA

özel göztepe hastanesi afşin ünver.


yaltuntas

Cerrahpaşa tıp fak. den Prof.Dr. Yıldız Perk. Kızıltoprak 'da muayenehanesi var. Cerrahpaşa yenidoğan ünitesinin hocası. 


Tunam10

kadıköy şifa ataşehir - Nilgün Gökyayla
Yalnız yoğun bir doktor.ozdenin_oykusu

doktorumuzdan çok memnunuz.şidetle önerebilirim.(herhalde en sık telefon açan hastası ben olduğum için :) )hem çok ilgili,bilgili,anlaşılır,şefkatli ve işinin ehli.kızım adına güvenebildiğim 3.kişi. ümraniye çakmak erdem hastanesi'nde.dr.kadir şahin hastane no: (216) 634 01 02


ozdenin_oykusu

doktorumuzdan çok memnunuz.şidetle önerebilirim.(herhalde en sık telefon açan hastası ben olduğum için :) )hem çok ilgili,bilgili,anlaşılır,şefkatli ve işinin ehli.kızım adına güvenebildiğim 3.kişi. ümraniye çakmak erdem hastanesi'nde.dr.kadir şahin hastane no: (216) 634 01 02Cevaplamak için Üye ol