ANKARA İLKİZ YUVA

nurturia soruyor: 3

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


CiciAnne

Ben www.sihirlibahce.com.tr yi duydum Ankara'dan İstanbul'a geldi namı. Fakat sana yakınlığı nedir, gidip gördün mü bilemiyorum. İlkiz de montessori felsefesiyle çalışıyormuş ki ben de İstanbulda bulabilirsem bu tarz bir okula göndermek istiyorum oğlumu.

Ziyaret edip konuk öğrenci olarak katılmanıza izin vermiyorlar mı? Biz kreşimizi o şekilde araştırıyoruz şu anda. Beğendiklerimizi çocuk doktorumuza soruyoruz. Mesela Bakırköy Pinokyoyu çok beğendim ben fakat doktorumuz önermediği için (çok fazla çocuk olması, eğitmenlerin stajyer olması sebebiyle) arayışa devam etmek zorunda kaldık.


sbeser

Calliophe bende oğlum (şu an 2,5 yaşında) için geçen mayıs ayında kreş arayışına girdim ve bizim sitedeki arkadaşın (kendi kızını gönderiyordu) tavsiyesiyle İlk-İz'i ziyaret ettim ve görüşme çok olumlu geçti. Montessori felsefesinin olması çokta önemli değildi benim için, hoşuma giden kısımları mekanın ferah, düz ayak olması, bahçelerinin geniş, güzel, öğretmenlerinin çok sevecen olmasıydı. ve o dönemde  ilkizle ilgili hiç olumsuz bir görüşe rastlamadım ama oğlumu oraya veremedim de çünkü araya başka şeyler girdi ve bizim öncelikler değişti, vs.


sbeser

Değil. Ayça öğretmendi ama sonradan sorduğumda ayrılıp başka şehire taşınmış dediler.Cevaplamak için Üye ol