Bademcik geniz ameliyatı 1,5 yaş

yavrumveben soruyor: 1

kardeşimin oğlu için dr (Hacettepe başhekimi) bademcik ve geniz maleliyatıolması lazım demiş teyzosum doğduğundan beri gece uykusu yok nefes almakta geceleri zorlanıyor gündüz bi sıkıntısı yok bu kadar küçük yaşta bu ameliyatı olan varmı? ameliyat sonrası sıkıntı olur mu?yoksa nefesine şifa mı olur? tecrübeli annelerden acil yanıt bekliyorum pazartesiye gün vermiş

Bu soruyu cevapla


1 Cevap


Meowwow

Oğlum 18 aylıkken oldu geniz Eti ve kulağına tüp konma ameliyatını. O kadar çabuk iyileşti ki çok şaşırdım. Bir gün evde kaldı ve üçüncü gün okula bile gitti. Ameliyattan sersem uyandı normal olarak o kadar. Ekstra hiç bir şey yapmadık. Sadece hafif ağrı kesici verdi Dr onları verdik.

Çocuk ameliyattan eve gelir gelmez oynamak istiyor ama başları hala dönüyor sanırım, bizim ki merdivenden çıkarken düşmüştü. Sakin bir ev ortamı hazırladık. Tv pek izlemedik, resim vs yapmıştık diye hatırlıyorum.

Ben yurtdışında yaşıyorum, burada anne kucağında iken uyutuyorlar çocuğu. O anne için çok yıpratıcı bir sahne kardeşiniz kendini hazırlasın. Doktora sorsun Nasıl yapıyorlar vs.

Ameliyat oğluma çok i geldi. Bitmek bilmeyen hastalığı azaldı, otit olmadı bir daha. Horlama geçti. Çok geçmiş olsunCevaplamak için Üye ol