Bağlıca-ümitköy-çayyolu kreş

pelinkuzey soruyor: 6

Merhabalar, öncelikle evimize yakın olduğu için Bağlıca ama gerçekten içime sinen bir yer olduktan sonra Ümitköy - Çayyolu'nda da olabilecek bir kreş arıyorum. Gerçekten sevgi dolu, sıcak ve ferah bir ortam olması öncelikli, İngilizce eğitimin olması ve montessori olması ise sonraki tercihlerim. Sizin tavsiye edebileceğiniz yerleri merakla bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


mnnk

bende o civarlarda oturuyorum ve kreş değiştirmeyi düşünüyorum.öncelikle oley kreş olmak üzere neşeli adımlar,yeşil bahçem,alya kreş hakkında bilgi veren veliler olursa memnun olurum..


aslibulut

Anaşehir kolejine gitti oğlum 1 sene. Memnun kalmadım. Hijyen zayıftı. Yemeklerin iyi OLDUĞUNU sanmıyorum oğlum çok kilo verdi. Ve çok paragözler. Baştaki yaklaşımla sonun alakası yok. Çocuk hiçbişey öğrenemediği gibi bildiğini de unuttu. Arkadaşım oley e verdi memnun. Ben de akd kids ve Güler acedemy i gezmiştim ikisi de kötüydü..


mnnk

aynen aslıbulut. anaşehir e bağlı ankana şubelerine gidiyorduk. dediğinizden fazlasını yaşadık.yönetim yok. öğretmen sürekli değişti. olanda işte memnun kalmadık. yemekler zaten en az porsiyonlarda. velinin yüzüne yalan dolan göstermelik hareketler.kamera sistemi yok.başıboş. daha da aklıma gelmeyen birsürü şey..


aslibulut

Bu sene anaokuluna başladı belki fikir olur size. Biz de bağlıca da oturuyoruz. Nesibe aydın Ümitköy anaokuluna verdim. Kısmetse burdan devam edecek. Çok memnunum. Oğluş seviyor öğretmenler oldukça kaliteli derli toplu okul. Ve oğlum kesinlikle kilo aldı. Yemeklerin de güzel OLDUĞUNU söylüyor. Ve anlatıldığı gibi aşırı disiplinli değil ben biraz ondan korkuyodum. Çocuğun yaşına göre eğitim var. Sadece 8 de kahvaltı Başlıyor ama Hayatımız düzene girdi✌��️


Nurdnhncglu

Biz de Bağlıca'ya eylül de taşındık. Ben de sizin gibi çok okul araştırdım. Ama kime sorsam Bağlıca'nın en iyi okulunun Anaşehir olduğunu söylediler. Sanırım Bağlıca'da açılan ilk kolejmiş. Benim kızım Anaşehir Koleji Anaokulu'na, oğlum da Anaşehir Koleji'ne gidiyor. Daha önceki okullarıyla karşılaştırdığımda mükemmel bir okul. Öncelikle bankada çalışan bir anne olarak, sabah çocuklarımı 7:45 gibi bırakıyorum, akşam da 6:35 gibi alıyorum. Bazen 7:00 kaldığım bile oluyor trafikten.  Kızımın gittiği anaokulu çok büyük, önceden kolej binalarıymış. Spor salonu, konferans salonu, atölyeler vs. var anaokulunda. Ayrıca her iki haftada kolejin havuzunda yüzme dersi alıyorlar. Koşup, oynayabilecekleri alanlar geniş. Daralmıyor çocuk. Her yaş grubunun ayrı sınıfları var. Öğretmenimiz bir melek. Daha başlayalı 4-5 ay olmasına rağmen, çocuklarımın her ikisi de çok değişti. Sosyal etkinlikleri çok fazla. Drama, dans, jimnastik, halk dansları, satranç, yüzme,ingilizce dersleri var. İngilizce öğretmeni amerikadan gelmiş, kolejden de farklı yabancı öğretmenlerle konuşma pratiği yapıyorlar. Kızım hepsini çok seviyor, karate hariç. Yemeklerde organik ürünler kullanıyorlarmış. İdareciler çok güleryüzlü, öğretmenlerin hepsi ayrı bir melek maşallah. Çocuklarım çok mutlu, bu yüzden ben de çok mutluyum. Bana sorarsanız başka okul aramayın. Ayrıca her iki kardeşe yüzde on indirim yapıyorlar, fiyatları makul. 


elchkn

iyi aksamlar oley kreş ıkı arkadaş kızlarımızı yolluyorduk ama hıc bır sekılde menmun kalmadık ve baglıcada bulunan butun kreşleri araştırdık güler akademi bılsel med akademi yeşilbahçem kreş bızım için önemli olan bu sektörde hizmet verenlerin sabrıydı hepsini kasıtlı ve bilerek cok fazla sıkıştırdık gormedımız hataları görmüş gıbı yaptık ve gerçekten ıcerıde olan hataları eksıklıklerı ve deneyımsızlıklerını kendı elleri ile önümüze sundular bizim kendi tarafımızdan yapılan bu sınavda tek gecen yer YEŞİL BAHÇEM KREŞ oldu gerçekten bahçeye girdimiz anda bizi etkilediler cok doğal içten bir işletme gerçi onlar için işletme demek yanlış olur cok güzel doğal bir bahçeye sahip bahçe kapılarından gırıdmızde kurucusu ve müdür bahçelerinde karşıladı bizi ne kadar arkadaşımla sıkıştırmış olsakta ne yuzlerınde olan gülümseme nede seslerinde bir tıtreme ve yutkunma oldu herseye ıcten ve samımı bır sekılde cevap verdiler bizi en cok sasırtan sey ıse bu işi maddiyat için yapmadıklarına inandırmaları oldu gıdıp gorustunuzde kesınlıkle hak verceksınız biz oleyden ayrılıp yeşil bahçem kreşe başladık ve gerçekten tavsıye edıyoruz.
Cevaplamak için Üye ol