Bağlıca-ümitköy-çayyolu kreş

pelinkuzey soruyor: 4

Merhabalar, öncelikle evimize yakın olduğu için Bağlıca ama gerçekten içime sinen bir yer olduktan sonra Ümitköy - Çayyolu'nda da olabilecek bir kreş arıyorum. Gerçekten sevgi dolu, sıcak ve ferah bir ortam olması öncelikli, İngilizce eğitimin olması ve montessori olması ise sonraki tercihlerim. Sizin tavsiye edebileceğiniz yerleri merakla bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


atgrl

Merhabalar ben de Bağlıca'da oturuyorum. Çocuğum 3 yaşında.

Güncel yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

@farslan_83 bilsel'den neden memnun kalmadınız acaba? hep iyi yorumlara denk geldim. düşündüğüm yerlerden biriydi. ondan özellikle soruyorum.yaprak0606

merhabalar konuyu güncel yorum olarak koronanın normalleşme döneminden yazıyorum.Güler akademi bağlıcada idi çocuğum .Hiç memnun kalmadım. bir yıl oraya evim yakın diye ve bahçesine aldanarak gönderdim.sonuç sıfır memnuniyet.okul değil ticarethane 2 ay içinde 4 öğretmen değiştirdik ve sorsanız hepsinin geçerli nedenleri vardır.yok okul kalitesine uygun değilmiş yok hamile kalmış.sonuç yok bahane çok.sizi çok iyi ikna etme modundalar. gelelim bir yıllık sürede ne yaşadık ? okulda  kameranın kayıt altında olduğunu, yemeklerinin doyurucu,branş derslerinin çok fazla ve öğretmenlerinin çok iyi  olduğundan övünürler.çocuğum bir gün okulda düşmüş kamera görüntülerin istedim geriye dönük izletemezlermiş, şimdiki zamanı kayıt altına alıyorlarmış.Ayrıca yemeklerde de çocuğum doymadığını söylemiş yönetime uyarıda bulunduğumda da porsiyonlarının yeterli olduğunu ifade etmişlerdir hep .diğer çocukların da yemeklerden tam doymadan kalktıklarının  teyidini aldım.ayrıca birgün okulu ansızın gittim ve kamerayı izlemek istedğimi belirttim .kamerada çocuklarıma çizgifilm izlettiklerin (maşa ile kocaayı) gördüm.açıklamaları ise okula gittiğim o gün ve saatte sinema saati olduğunu çizgifilm değil müzikli gösteri izlettiklerini söylediler.okula ayda bir özel etkinlikler olmakta her bir etkinliğe ekstra para vermektesiniz.Pandemi sürecinde (sözleşmede verilen ücretler başka aylara sayılır yazsada) mart ayında (15 gün okula gitmesine rağmen resmi merciler tarafından okulların kapatılmasına ) tam ücret alınmıştır.Yine pandemi sürecinde okula gitmedğimiz nisan ve mayıs aylarında da tam ücret istenmiştir.Bu alınan ücreti gelecek yıla sayacaklarını(Burada gelecek yılldada okula devam etmemiz amaçlanıyor) ifade etmişlerdir.Okulda her gün branş dersler olduğunu söyleselerde dönem içinde öğretmenler ders yapmamaktadır(Bunun için sürekli geçerli bir bahaneleri mevcut(!))her yıl öğretmen değişmektedir. Açıkcası ben hiç memnun kalmadım.Varsa önerileriniz,tavsiyeleriniz seve seve dinlerim annelerim ..


kreslerkresler

Merhabalar Güler Çocuk Akademi'ye başladık biz bu sene. Tabiki endişelerimiz vardı pandemi sürecinde, fakat bu dönemi çok iyi yönetiyorlar. Bir sorun yaşamadık, çocuğumda çok mutlu gidiyor.
Cevaplamak için Üye ol