Acaba hamilemiyim..?

ichliebedich soruyor: 3

Merhaba.. Esimle daha yeni evlendik ve ilk surtunmeyle iliski yasadik korunmadik.. Gecen ay adetimin bitmesinden 2 gun sonra 15 eylulde yapmistik surtunme ile.. Ve bu ay adetim bugun 10 gündür gecikdi.. 4 gun once yani adetimin gecikmesinin 6.gunu kanda test yaptirdik negatif cikti idrardada yaptik negatif cikti.. Ama gec dollenme olabileceginden supheleniyorum yoksa adetim gelirdi 2 3 gune ilk defa bukadar uzun gecikiyor gec dollenme olmus olabilir mi.. Yardimci olursaniz sevinirim..

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


bushr94

Bence düşük bir ihtimal. Düzeninizin değişmesi, hormonlar, stres vs. gecikmesinde etkilemiş olabilir. Endişe etmeyin bence.


ichliebedich

Anladim endise etmiyorum zaten istiyorumda bebek ama ilk olacagi icin nasil yapacagim diye korku var sadece.:) hayirli ise nasip olsun ins..


Desario

Sürtünme ile olan ilişkilerde çoğunlukla sperm vajene girmiyor, o yüzden gebelik ihtimaliniz oldukça düşük. İlişki yaşadığınız tarih de döllenmeye çok elverişli bir döneminiz değil. Ayrıca geç döllenme olsa da kan testinde şimdiye dek belirti vermesi beklenirdi. Gecikme devam ederse kadın doğum uzmanına görünmeniz gerekebilir. 



Cevaplamak için Üye ol