İlk Doğumgünü Fikirleri

sunny soruyor: 4

Merhaba,

İlk doğumgünümüz için şimdiden araştırma yapıyorum. E ne de olsa ilk doğumgünümüz anca toparlarım. Güzel ve özenli olsun istiyorum.

Bildiğiniz yaz günü giyilebilecek kostüm satan yerler siteler var mıdır?

Doğum günü için neler yaptınız fikirlerinize ihtiyacım var.

Bir de kimleri çağırdınız ? Yani akrabalar mı arkadaşlar mı karışık mı ? Ona da karar veremedim açıkçası. Bir arkadaşım buna karar veremediği için hem eşinin sülalesi hem kendi sülalesi arkadaşları derken 4 kez kutlama yapmak zorunda kaldı. Ben 1 kez kutlamayı planlıyorum ama nasıl olacak bu iş ? Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


lopikcim

yalnız benim okuduğum kadarıyla ilk doğumgününde çok gürültü ve kalabalık bebeğinizin tedirgin olmasına sebep olabilirmiş.biz aile arasında ufak ve az şatafatlı ( zaten çok da ilgi göstermiyor) bir toplantı yaptık, hediyeleri topladık:-)


selenn

Bende aileler arası olma taraftarıydım ki ilk yaş kutlaması için  bebek açısından da daha sağlıklıymış zehir olmuyor çok sakin  ve güzel geçiyor daha fazla ilgileniyorsun  herşeyle ve herkezle  ben cd hazırlatmıştım 1. ay.2.ay 3.ay vs. ve içine küçük notlar  tabi güzel bi şarkı ,ninni... pasta çooook araştırmıştım  sonunda çağla şıkelin oğlunun d.günü pastasının modelini çaldım:)))) çok güzeldi ...mevlüt ,nikah şekeri  modelleri yapan yerler vardırya oradan çok güzel minik bi çerçeve yaptırdım içinede oğluşumun en sevdiğim resmini küçülttürüp koydum gelenlere dağıttım:)ve tabi parti malzemeleri bi sürü balon :)ben kostümü bu sene düşünüyorum 1 yaşta çok ayakta değildi bizim ki kucakta da ne kadar güzel durabilirki?kostümcüm die bi site var bak istersen...şimdiden ççok güzel olur inş.diyorum nice yaşlarını görmek nasip olsun inş.


sanatkostumevi

merhabalar, her yas çocuk için eğlenceli ve bol çeşitli kostüm seçeneğimiz bulunmaktadır.
info@sanatkostumevi.com
05074484184


sekerkurabiyeciselda

Bende kızımın 1. yaşı ile kurabiye yapmaya başladım ve artık kızım sayesinde iş sahibi oldum:)çocuklarınızın doğum günü yada her türlü özel gününüz için çok orjinal kurabiyelerim var ,bakarsanız çok mutlu  olurum:)

http://www.sekerkurabiyeci.com/?p=88Cevaplamak için Üye ol