Weewell elektrikli göğüs pompası

egis soruyor: 4

Merhabalar, Weewell göğüs pompası kullanan var mı? Fiyatı uygun geldi bana ama çevremde hiç bilen yok. Medela mini elektrikliden çok memnun kalmadım, ya da ben sağamıyorum. Bir de çok gürültülü. Herkes avent öneriyor onu mu almalıyım?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


umutarzu

ben kullanıyorum, son derece de memnunum..yalnız medeladan daha iyi midir bilemiyorum..her ne kadar alakası olmadığı söylense de küçük göğüsler bilhassa sağıldıkça küçüldükçe pompanın başlığından fırtıyor:) yani benim öyle bir sorunum var en azından, o yüzden dipte kalan sütü elimle sağmak zorunda kalıyorum kimi zaman..


egis

Teşekkürler Umutarzu, sessiz çalışıyor mu peki?


umutarzu

çok sessiz diyemem ama misal bebeğim uyurken yanında sağabiliyorum uyanmıyor..ama aşağı yukarı bütün makinelerin sesi aynıdır bence..yani mümkünse bi yerlerden inceleyerek al, e bebek mağazalarında denetiyorlarmış diye duymutşum onu bir araştır derim..ama dediğim gibi birbirlerinden çok farkı olduğunu sanmıyorum profesyonel makine olmadıkça..çok sıkıntın varsa profesyonel makinelerden kiralayabilirsin.


egis

Geciktim cevap için ama teşekkürler :)  Avent pompa aldım, oldukça sessiz çalışıyor, neredeyse motor sesi hiç duyulmuyor. Şimdilik memnunum.Cevaplamak için Üye ol